Kolay Gelsin kargo firması anlatıldığı gibi değil

gazozturk

Kilopat
Daha fazla  
Hayatım boyu minimum 500-600 kez online alışveriş yaptım. Verdiğim siparişlerin %60'ı Yurtiçi Kargo ile geldi ve en fazla üç günde elime ulaştı.
Aynı durum Aras Kargo için de geçerli. Hiç sorun yaşamadım, kırık ürün gelmedi, geç gelmedi vs.

Tabii, bu durum satıcının kalitesi ile de ilgili.

Dün verdiğim siparişte sitedeki herkesin överek andığı Kolay Gelsin kargo şirketini seçtim teslimat için. Bulunduğum şehirde şubelerinin olmadığını öğrendiğim için bu sabah iletişim merkezini aradım, iki farklı müşteri temsilcisi ile konuştum. Kargo yola çıkınca belli olurmuş gibi kısa ve tatminsiz cevaplar verdiler, bir an önce telefon kapansın istermiş gibi.

Ben bu şirketin profesyonel olduğunu düşünmüyorum, anlam veremiyorum.

Siz İstanbul'da olduğunuz için olabilir.

İstanbul içinde gayet iyi bir şekilde teslimat yapıyor ancak diğer illerde yeteri kadar gelişmemiş sanırım.

Hayatım boyu minimum 500-600 kez online alışveriş yaptım. Verdiğim siparişlerin %60'ı Yurtiçi Kargo ile geldi ve en fazla üç günde elime ulaştı.
Aynı durum Aras Kargo için de geçerli. Hiç sorun yaşamadım, kırık ürün gelmedi, geç gelmedi vs.

Dün verdiğim siparişte sitedeki herkesin överek andığı Kolay Gelsin kargo şirketini seçtim teslimat için. Bulunduğum şehirde şubelerinin olmadığını öğrendiğim için bu sabah iletişim merkezini aradım, iki farklı müşteri temsilcisi ile konuştum. Kargo yola çıkınca belli olurmuş gibi kısa ve tatminsiz cevaplar verdiler, bir an önce telefon kapansın istermiş gibi.

Bu arada kargonuz ne kadar sürede geldi?

Dostum her firmanın etkin olduğu bölgeler var. Kargo firmalarının sizin şehirdeki ağına bakman gerek. İstanbul'da tahmini zamanından önce ve sorunsuz teslimat yapan bir firma.

Bu arada kolay gelsin yurt içi, aras kadar büyük değil. Doğal olarak belli şehirlerde sınırlı teslimat yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı