Kolay ve sade video edit programı önerisi

Dr.Raul

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC'de video edit için program arıyorum. Adobe AE çok fazla karışık ve en sade keçiş effekti için birkaç adım uygulamam gerekiyor. Öğrenmesi de zaman alıyor. Bana biraz daha sadeleşdirilmiş arayüze sahip program lazım. Mobilde Capcut fena değil. Capcut'tan daha profesyonel, ama AE gibi de zor olmayan program lazım. Ücretli veya ücretsiz fark etmez. Yeterki kendi logosunu videonun üzerine koymasın. Araştırdım ama kesin bir bilgi bulamadım konuyla alakalı. Önerdikleri sadece reklamlı ve logolu programlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler arkadaşlar. Tavsiyelerinizi deneyip geri dönüş yaparım. Konuyu okuyan diğer arkadaşlar için de açıklayıcı olur.

Teşekkürler arkadaşlar. Tavsiyelerinizi deneyip geri dönüş yaparım. Konuyu okuyan diğer arkadaşlar için de açıklayıcı olur.
premiere pro bu iş için biçilmiş kaftan.
ultra basit programlar ultra basit videolar çıkarır ve etkileyici işler çıkarma ihtimalin o kadar düşük olur.
after effect videodan ziyade animasyon ve ileri seviye görsel efektler için kullanılır. efekti oluşturup videoya uygulamak ya da sıfırdan video oluşturmak için de kullanılmaktadır.

fakat premiere pro videoları kes yapıştır sesini kıs ya da yükselt, geçiş efektleri ver başlık ekle renk değiştir gibi işlemlerde oldukça kullanışlıdır. çok hızlı video kurguları yapıp yayına hazır hale getirebilirsiniz.

her iki programı kullanıyorum. sıradan video edit programlarından ziyade premiere pro kullanmaya alışmanızı öneririm.

premiere pro bu iş için biçilmiş kaftan.
ultra basit programlar ultra basit videolar çıkarır ve etkileyici işler çıkarma ihtimalin o kadar düşük olur.
after effect videodan ziyade animasyon ve ileri seviye görsel efektler için kullanılır. efekti oluşturup videoya uygulamak ya da sıfırdan video oluşturmak için de kullanılmaktadır.

fakat premiere pro videoları kes yapıştır sesini kıs ya da yükselt, geçiş efektleri ver başlık ekle renk değiştir gibi işlemlerde oldukça kullanışlıdır. çok hızlı video kurguları yapıp yayına hazır hale getirebilirsiniz.

her iki programı kullanıyorum. sıradan video edit programlarından ziyade premiere pro kullanmaya alışmanızı öneririm.
instagram linki atmak ban sebebi değilse bi kaç tanesini atayım videoların. Benimki sade bir video edit fazla karmaşaya ihtiyaç yok. Ama renk ayarları iyi olsun.

Geri
Yukarı