Steam Koleksiyon kartları ile kar edilir mi?

Evet bu hocamında dediği gibi zarar etmenizin tek olasılığı yanlışlıkla koleksiyon kartı vermeyen ya da indirimde olmayan oyunları almanızla kaynaklanır, eğer 60 kuruşluk oyunları alırsanız her türlü kaar edersiniz ama tabii 100-200 TL'lik bir kaar beklemeyin 5-10TL belki 15-20 TL kaar vs. edersiniz ama aldığınız oyun sayısına göre değişir.

Bilgisayarda Idle Master, telefonda Idle Daddy, Idle Master'a hesabınızı bağlamak için Steam cookiese falan girmeniz gerekmekte onun hakkında birçok video YouTube'da mevcut.

Hocamın soyledigi gibi aynen 1 oyun alırsanız belki 10 kuruş falan zarar etme şansınız var ama tek seferde en az 5-6 olacak şekilde o oyunlardan alın (ki zaten öyle yapmalısınız) o şekilde zarar etmezsiniz.

1 tane oyundan parlak kart çıktı 16 tllik oyunun adı ''DR LIVESEY ROM AND DEATH EDITION'' bir de ''Square n fair'' almanızı öneririm 2 tlye aldığım oyundan 3 tane 2-3tllik kart çıkardım koleksiyon kartı işleriyle uğraşmayanlar bile alabilir bence

Ama çıkan parlak 16 TL'lik kart satılmıyor cevhere dönüştür diye bir seçenek var o ne işe yaramakta?
Evet, o oyunu görmüstüm. Buraya yazmayi düsünüyordum, adini unutmustum. Iyi kartlari var.
Bir oyun daha vardi, adini hatirlayamadim. Bilgisayara gecince yazarim.

Normalde parlak kartlarda satilabiliyor. Belki bi kac günlük kisitlamasi falan vardir. Cevhere dönüstürmeyin. 3000 cevherin olunca icin de 3,4 kart olan setleri galiba alabiliyorduk. Ben gereksiz buluyorum.

Evet, o oyunu görmüstüm. Buraya yazmayi düsünüyordum, adini unutmustum. Iyi kartlari var.
Bir oyun daha vardi, adini hatirlayamadim. Bilgisayara gecince yazarim.

Normalde parlak kartlarda satilabiliyor. Belki bi kac günlük kisitlamasi falan vardir. Cevhere dönüstürmeyin. 3000 cevherin olunca icin de 3,4 kart olan setleri galiba alabiliyorduk. Ben gereksiz buluyorum.
tamamdır hocam yardımlarınız için teşekkür ederim ♥

Burada detaylı anlatmıştım:

60 kuruşluk oyunlar genelde kar getirir fakat en düşük fiyata değil de, o hafta gördüğü ortalama fiyata satmak daha iyidir.

Reis sen kendin oynayarak biriktirdiysen yanlış yapmışsın bir tane program var Idle Master diye Steam'in ile giriyorsun ardından çalıştırıyorsun bütün koleksiyon kartı verebilecek oyunları aynı anda oynuyor bu uygulamayı kullanırken kendini çevrimdışı ya da görünmeze almayı unutma, bu program oyunlari her 15 dakikada bir kart çıkıyor mu diye teyit ediyor kart çıkana kadar devam ediyor bu programı kullanırken Steam'den oyun oynamamalısınız yani kısaca video izlerken vs. arkada açık bırakırsanız o kendisi kart kasıcaktır ama oyun 2 saatin altındaysa 2 saat olmasını bekle
idle master ile yaptım hocam 2 3 haftada 30 tane kart geldi

Şu an kar edilebilecek oyunlar:
Square n fair ( 2 TL ve üzeri kar garanti )
The construct ( risk var en fazla 20 kuruş zarar edersiniz )
Trip to vinelands.
Ubermosh.
Dr livesey ROM and death Edition.
Kandidatos.
Red wake carnage.
Shop tycoon.
Zipple world.
Nyasha.

Three Days.

Son düzenleme:
Square n fair ( 2 TL ve üzeri kar garanti )
1683469328754.png

Baya bereketli oyunmuş hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı