Steam koleksiyon kartları en düşük fiyattan satılırsa kar edilir mi?

Yani aldığın oyundan kart düştüyse yani kar etme amacı ile oyun alıp kart düşürmediysen sorun yok. Ancak kar etmek için 1 2 TL'lik oyun alıp kart düşürdüysen en dip fiyattan satmak pek kâr getirmez.

Sana şöyle diyeyim sen ona göre kart sat:
Oyunlar 60 krş veya 1 TL ise genelde oyundan 2 3 tane kart düşüyor. Kar etmek için bu karttan aldığın oyundan yüzde 50 kar etmen lazım. Yani 3 kartı mesela 1 TL değilde 1.50 TL'ye satman lazım ki 1 TL'lik bir oyundan kar edesin

Oyunun kartlarının fiyatına bakmadan toplu oyun alıp kattlarını düşürüyorum. Hepsini de listedeki fiyatıyla aynı koyuyorum hatta çoğunlukla üstüne bile attığım oluyor. Sona o kartlar satılırken yeni oyunlar alıyorum ve bu şekilde çeviriyorum. Sürekli dip fiyata atarsan hem piyasa düşer hem zarar edersin en düşüğe satma liste fiyatına at gitsin eninde sonunda satılacak.
Bir de bazı kartlar 10 12 krş falan onları da o fiyatlara satma daha yukarıya koy 25 30a elbet indi3'im bitecek ve normal fiyatıan dönecek.

60 kuruşluk oyunlarda edebilirsiniz fakat en azından haftalık fiyat geçmişine bakıp sabretmelisiniz.

Geri
Yukarı