Kolonyalı su içilirse sorun olur mu?

Zevynz

Zeptopat
Daha fazla  
Gençler evde küçük çocuk var. 3-4 gün önce mutfağa gittim ve bardağıma su doldurdum. İçtikten sonra acı bi tat geldi ve söyledim çocuğa kolonya dökmüş içine. Fazla miktarda olsa zaten dikkatimi çekerdi ama demek bardak boş gibiydi ne yalan söyleyeyim. Kolonyanın markası da Marmara. Herhangi bir zarar verir mi zehirleme ihtimali var mıdır? Biraz evhamlı biriyim bu konularda hemen en kötüsünü düşünürüm. Bundan dolayı da olabilir bi halsizlik mide bulantısı falan yaşıyorum. Sonuç olarak üzerinden 3-4 gün geçti. Sizce doktora gitmeli miyim?

Gençler evde küçük çocuk var. 3-4 gün önce mutfağa gittim ve bardağıma su doldurdum. İçtikten sonra acı bir tat geldi ve söyledim çocuğa kolonya dökmüş içine. Fazla miktarda olsa zaten dikkatimi çekerdi ama demek bardak boş gibiydi ne yalan söyleyeyim. Kolonyanın markası da Marmara. Herhangi bir zarar verir mi zehirleme ihtimali var mıdır? Biraz evhamlı biriyim bu konularda hemen en kötüsünü düşünürüm. Bundan dolayı da olabilir bir halsizlik mide bulantısı falan yaşıyorum. Sonuç olarak üzerinden 3-4 gün geçti. Sizce doktora gitmeli miyim?

Bence hala bazı komplikasyonlara yol açabilir, fikrimi soruyorsan; bir görün derim.

Gençler evde küçük çocuk var. 3-4 gün önce mutfağa gittim ve bardağıma su doldurdum. İçtikten sonra acı bir tat geldi ve söyledim çocuğa kolonya dökmüş içine. Fazla miktarda olsa zaten dikkatimi çekerdi ama demek bardak boş gibiydi ne yalan söyleyeyim. Kolonyanın markası da Marmara. Herhangi bir zarar verir mi zehirleme ihtimali var mıdır? Biraz evhamlı biriyim bu konularda hemen en kötüsünü düşünürüm. Bundan dolayı da olabilir bir halsizlik mide bulantısı falan yaşıyorum. Sonuç olarak üzerinden 3-4 gün geçti. Sizce doktora gitmeli miyim?

Ne olur ne olmaz git tabii ki de.

Biz de ortaokulda arkadaşlarla kolonyalı fanta içme cezalı gülmeme challange yapmıştık. Ben çok kere gülüp içmiştim. Yarısı fanta yarısı kolonyaydı bardağın. Yaşıyorum şu an.

Yaşarsın yaşamasına da, gözler ne alemde gözler! :D

Geri
Yukarı