Koltuk önerisi

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Hem iş hem de oyun amaçlı hayatım evde PC başında geçiyor, daha önce 1.000TL civarında ofis koltuğu aldım ama kısa sürede derisi döküldü, sesler gelmeye başladı ve sonunda kırıldı. Tavsiyeniz ne olur, bütçe sorunu yok. Kilo 90, boy 1.85.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ikea Markus modeli baya övülmüş yabancı forumlarda, birkaç kullanan kişi buldum yıllardır kullanıyorlarmış sıkıntı yaşamamışlar. Bende yeni sipariş ettim geçen gün, gelmesini bekliyorum. Bir bakabilirsin hocam.

Bu sitedeki koltukları tavsiye ederim daha önce sarı siyah almıştım çok rahattı arkadaşıma sattım şimdi yeni alacağım.

İkea'dan ortopedik ve çoğunluk kumaş olan modelleri öneririm. Hem fiyatını hak ediyor hemde temizliğe yatkınlar. Renk solması vs. olmuyor.

Kullandığım ürün bu, yazın 4. yaşına girecek. Filelerinde deforme bile olmadı.

Biraz daha hoş gözüksün diyorsanız;

@19yavuzselim031 xDrive ürünleri gerçekten çok güzel görünüyor, hangisini seçeceğime karar vermedim. Çok kafamı karıştırdılar valla.

@Ulunay FLINTAN pek ilgimi çekmedi ama Marcus harika görünüyor. Kullanacağım ortam kış aylarında soğuk oluyor, bu yüzden sırtımı üşütebilirim. Tabi diğerleri ya yazın terletir o da ayrı bir konu.

@Trequerista Gayet güzele benziyor, beğendim. Yaz ayı için ideal ama kışın arkası açık olduğu için işimi görmeyebilir.

@19yavuzselim031 xDrive ürünleri gerçekten çok güzel görünüyor, hangisini seçeceğime karar vermedim. Çok kafamı karıştırdılar valla.

@Ulunay FLINTAN pek ilgimi çekmedi ama Marcus harika görünüyor. Kullanacağım ortam kış aylarında soğuk oluyor, bu yüzden sırtımı üşütebilirim. Tabi diğerleri ya yazın terletir o da ayrı bir konu.

@Trequerista Gayet güzele benziyor, beğendim. Yaz ayı için ideal ama kışın arkası açık olduğu için işimi görmeyebilir.

O kısma birşey örtüp idare edebilirsin belki brom, bilemedim. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı