Kombine uygun ayakkabı tercihi

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Arkadaşlar merhaba yaşım 15 9.sınıfa gidiyorum şu aralar kişisel bakım, stil olaylarına taktım ama pek de bir şey bildiğim söylenemez. Şu aşağıdaki 1 bot ve 2 ayakkabıyı aldık. Yarın pantolon almaya gideceğiz çarşıya, hangi renk alırsam hepsine uygun olabilir? Kazak ta almayı planlıyorum, onu hangi renk alabilirim? Veya nasıl bir takı (saat bileklik kolye alabilirim onu da yazarsanız sevinirim..) not: Boyum 168 kilom 50 yani zayıf olduğum için dar pantolon önermezseniz sevinirim :D
1. ayakkabı: Riccon Erkek Siyah Sneaker 0012x20 | Trendyol

2. ayakkabı: Soho-Men Fume Erkek Sneaker 3033 | Trendyol

Bot: U.S. Polo Assn. JONES 9PR Siyah Erkek Bot 100420413 | Flo

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba yaşım 15 9.sınıfa gidiyorum şu aralar kişisel bakım, stil olaylarına taktım ama pek de bir şey bildiğim söylenemez. Şu aşağıdaki 1 bot ve 2 ayakkabıyı aldık. Yarın pantolon almaya gideceğiz çarşıya, hangi renk alırsam hepsine uygun olabilir? Kazak ta almayı planlıyorum, onu hangi renk alabilirim? Veya nasıl bir takı (saat bileklik kolye alabilirim onu da yazarsanız sevinirim..) not: Boyum 168 kilom 50 yani zayıf olduğum için dar pantolon önermezseniz sevinirim :D
1. ayakkabı: Riccon Erkek Siyah Sneaker 0012x20 | Trendyol

2. ayakkabı: Soho-Men Fume Erkek Sneaker 3033 | Trendyol

Bot: U.S. Polo Assn. JONES 9PR Siyah Erkek Bot 100420413 | Flo
Öncelikle ben de çok anlamam ama aldığım her şeyi kendime yakıştırmasını bilirim. Sadeliğe bayılırım. Siyah renk pantolonun her şeye hemen hemen uyduğunu gördüm. Kot almadım. Kotları sevemedim bir türlü, çok ağırlar gibi. Kalıp olarak Skinny ve onun daha darlarını almanı asla önermem. Hoş durmuyorlar. Slim fit ve Regular fit iyidir. Relaxed ise rahatlıkta en üst seviyedir bana göre fakat her insanda aynı güzel duruşu veremiyor. Relaxed ise bayağı dengeliyor durumu. Slim de çok güzel duruyor küçük bedenini almazsan mükemmeldir. Saat olarak gene siyah güzel. Geonaute denen bir marka var. Saati aşırı sade ve hoş. Decathlon'dan alabilirsin. ayakkabıda daha çok spor hoşuma gidiyor. Beyaz tabanlı siyah ayakkabılar da hoş duruyor. Marka olarak öneri yapmıyorum zira herkesin bütçesi bir değil. Bota gelirsek kenarlarında süs püs filan olmayan önünde metal bölge barındırmayan sade, fermuarlı botlar iyi derim. Zaten o öndeki metal bölge dandik malzemeyle yapılmış olursa 1 sene sürmez kırılır. Sökmek zorunda kalırsın. Kazak gri, siyah güzeldir. Boğazlı olursa daha bir farklı. Fark edersek siyah ağırlıklı kombin oluşmuş oldu. Buna bir de kahverengi deri mont ya da siyah kaban alırsan (uzun boy kaban kısa boylu insanları daha kısa gösterir o yüzden kendine göre ayarla) daha iyi oluyor.

Öncelikle ben de çok anlamam ama aldığım her şeyi kendime yakıştırmasını bilirim. Sadeliğe bayılırım. Siyah renk pantolonun her şeye hemen hemen uyduğunu gördüm. Kot almadım. Kotları sevemedim bir türlü, çok ağırlar gibi. Kalıp olarak skinny ve onun daha darlarını almanı asla önermem. Hoş durmuyorlar. Slim fit ve regular fit iyidir. Relaxed ise rahatlıkta en üst seviyedir bana göre fakat her insanda aynı güzel duruşu veremiyor. Relaxed ise bayağı dengeliyor durumu. Slim'de çok güzel duruyor küçük bedenini almazsan mükemmeldir. Saat olarak gene siyah güzel. Geonaute denen bir marka var. Saati aşırı sade ve hoş. Decathlon'dan alabilirsin. Ayakkabıda daha çok spor hoşuma gidiyor. Beyaz tabanlı siyah ayakkabılar da hoş duruyor. Marka olarak öneri yapmıyorum zira herkesin bütçesi bir değil. Bota gelirsek kenarlarında süs püs falan olmayan önünde metal bölge barındırmayan sade, fermuarlı botlar iyi derim. Zaten o öndeki metal bölge dandik malzemeyle yapılmış olursa 1 sene sürmez kırılır. Sökmek zorunda kalırsın. Kazak gri, siyah güzeldir. Boğazlı olursa daha bir farklı. Fark edersek siyah ağırlıklı kombin oluşmuş oldu. Buna bir de kahverengi deri mont ya da siyah kaban alırsan (uzun boy kaban kısa boylu insanları daha kısa gösterir o yüzden kendine göre ayarla) daha iyi oluyor.

Bugün gittik siyah uzun boy hırka aldım istediğim gibi biraz pahalıydı :) ama kalın hem evde hem de okula giderken çok soğuk olmadığında giymek için ayrı olarak da lacivert değil de mavinin kapalı tonunda kazak aldık bisiklet yaka, dediğin gibi boğazlı kazak denedim ama rahat edemedim güzel oldu fakat rahatsız etti dediğim gibi. Bir de kumaşını bilmiyorum ama kot değil eminim. siyah pantolon aldım ne bol ne dar tam ortası convers mi deniyor bilmiyorum yanlarında 2 cep oluyorya ayriyeten ondan vardı önceden aldığım kapalı yeşil aynı kumaş sanırım ama sadece cepleri yok ve siyah çok sevdim rahatta.

Bugün gittik siyah uzun boy hırka aldım istediğim gibi biraz pahalıydı :) ama kalın hem evde hem de okula giderken çok soğuk olmadığında giymek için ayrı olarak da lacivert değil de mavinin kapalı tonunda kazak aldık bisiklet yaka, dediğin gibi boğazlı kazak denedim ama rahat edemedim güzel oldu fakat rahatsız etti dediğim gibi. Bir de kumaşını bilmiyorum ama kot değil eminim. siyah pantolon aldım ne bol ne dar tam ortası convers mi deniyor bilmiyorum yanlarında 2 cep oluyorya ayriyeten ondan vardı önceden aldığım kapalı yeşil aynı kumaş sanırım ama sadece cepleri yok ve siyah çok sevdim rahatta.
Siyah iyidir. Güle güle kullan. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı