Komisyon Dropshipping iş modeli nasıldır?

Daha fazla  
Selam,
Ben dropshipping için uygulanabileceğini düşündüğüm bir iş modeli geliştirdim bu model şu şekilde;
İlk olarak ben insanlara ücretsiz bir şekilde dropshippingi nasıl yapacaklarına dair eğitim veriyorum ardından onlari bir testten geçiriyorum, bu testte barajı geçemezlerse 1 ay sonra tekrar girebiliyorlar ama eğer geçerlerse başarı oranlarına göre onlara bir dropshipping mağazası ve başarı oranına göre bir bütçe veriyorum, ardından bu kişinin yaptığı satışlardan %35'lik bir komisyon alıyorum.
Bu iş modeli çalışır ve işe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,
Ben dropshipping için uygulanabileceğini düşündüğüm bir iş modeli geliştirdim bu model şu şekilde;
İlk olarak ben insanlara ücretsiz bir şekilde dropshippingi nasıl yapacaklarına dair eğitim veriyorum ardından onlari bir testten geçiriyorum, bu testte barajı geçemezlerse 1 ay sonra tekrar girebiliyorlar ama eğer geçerlerse başarı oranlarına göre onlara bir dropshipping mağazası ve başarı oranına göre bir bütçe veriyorum, ardından bu kişinin yaptığı satışlardan %35'lik bir komisyon alıyorum.
Bu iş modeli çalışır ve işe yarar mı?

Neden senden eğitim alsınlar? Neden sana komisyon versinler?

%35'lik komisyonu karşılayacak kar oranını kişiye sağlatabilecek misin?
Bu konuda bir güvencen olursa çalışır, yoksa çalışmaz.

Türkiye'de şuan dropshipping ve türevi işler komisyonculuk ve türevi işler çalışmıyor komisyonculuk için yüksek sermayede kazanabilirsiniz ama o sermaye başka şekilde daha iyi kazandırır ve daha çok başarı elde etme imkanı var. Türkiye üretim mevsiminde ancak fikir ile birlikte üretmeniz gerekiyor iç piysanında küçük ölçekli startupçılar için bir sonu var en mantıklı hareket ki hükümetinde ekonomi politikası bu yönde Türkiye'de üretip dışarıya satmak. Türkiye kolay yoldan zengin olma ülkesi değil helede şuan hiç değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı