Komşu çocuğu FitGirl'den oyun yüklemiş

Pandemi zamanı komşunun sizde ne işi var? Bu benim daha çok merak ettiğim bir konu. Hadi işleri var diyelim, o kadar uzun süre oturulmaz. Hadi oturdular diyelim, çocuk bilgisayar oynayacaksa kendi evlerinde kalabilirdi :)

PC'ye bir şey olmamıştır. Ama bundan sonra aileni uyar, başkalarının kullanmasına izin vermesinler. Daha da önemlisi böyle bir zamanda eve misafir kabul etmesinler. Akraba olsalar neyse...

Merak etmeyin sorun olmaz. Elimde 7.5 yıllık Seagate Barracuda HDD var şu ana kadar kurmadığım oyun kalmadı zarar vermiyor diske.
Benim şu an 2006 dan kalma HDD takılı ama oyunu yeni aldığım HDD ye kurmuşlar bi sorun olmaz
Pandemi zamanı komşunun sizde ne işi var? Bu benim daha çok merak ettiğim bir konu. Hadi işleri var diyelim, o kadar uzun süre oturulmaz. Hadi oturdular diyelim, çocuk bilgisayar oynayacaksa kendi evlerinde kalabilirdi :)

PC'ye bir şey olmamıştır. Ama bundan sonra aileni uyar, başkalarının kullanmasına izin vermesinler. Daha da önemlisi böyle bir zamanda eve misafir kabul etmesinler. Akraba olsalar neyse...
İşte orasını ben de bilmiyorum

FitGirl denen siteye ne çok güveniliyormuş böyle? Gayet de dosyaların içerisine mining virüsü koyabilirler. Diğer türlü adamların bu işten çıkarı ne olacak merak ediyorum. Üstelik orijinal sitede reklam yok ha? Durduk yere oyunların FPS değeri düşünce anlaşılır. Reddit'te yazılanlara göre zaten site sahibi Empress sayesinde yakında kodesi boylayacak gibi görünüyor.

FitGirl denen siteye ne çok güveniliyormuş böyle? Gayet de dosyaların içerisine mining virüsü koyabilirler. Diğer türlü adamların bu işten çıkarı ne olacak merak ediyorum. Üstelik orijinal sitede reklam yok ha? Durduk yere oyunların FPS değeri düşünce anlaşılır. Zaten Reddit'te yazılanlara göre zaten site sahibi empress sayesinde yakında kodesi boylayacak.

Sence bu gruplar adlarını lekelemek için neden virüs koysun ha? Bir düşün istersen. FPS konusuna gelecek olursak hiçbir oyunda FPS düşmesi yaşamadım hatta FitGirl Cyberpunk 1.04 patchin de AMD performans kilidini bile kaldırmışki normalden 7-8FPS fazla alıyorum.

Sence bu gruplar adlarını lekelemek için neden virüs koysun ha? Bir düşün istersen. FPS konusuna gelecek olursak hiçbir oyunda FPS düşmesi yaşamadım hatta FitGirl Cyberpunk 1.04 patchin de AMD performans kilidini bile kaldırmışki normalden 7-8FPS fazla alıyorum.
Açık açık korsan oyun kullanıyorum ve teşvik ediyorum diyorsun. Anladım abi.

Emin olmak adına fitgirlün orijinal sitesi hangisi com ile biten mi site şket biten mi
İçinde - olan ve .site ile biten site. Reddit'in "PiratedGames" subındaki megathreadden de kontrol edebilirsiniz.

Orijinal site %100 virüssüzdür denemez elbette. Sonuçta korsan. Repacklediği crack vs de başkaları tarafından üretiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı