Komşu internet bağlantınca evin interneti kesildi

soulfly0208

Hectopat
2 hafta önce üst komşum Türk Telekom internet bağlattı o gün tamamen yoktu o günden beri sürekli olarak kesiliyor. 2 defa Türk Telekom'dan geldiler "portları düzelttik" dediler. Ancak sorun hala devam ediyor. Portları değiştirmiş olabilirler mi? TurkNet kullanıyorum.

:) Klasik Türk Telekom şerefsizliği. Yapabileceğiniz bir şey var mı bilmiyorum. Varsa bende merakla bekliyorum cevapları.

:) Klasik Türk Telekom şerefsizliği. Yapabileceğiniz bir şey var mı bilmiyorum. Varsa bende merakla bekliyorum cevapları.
3 yıl önce turk telekomdaydım aynı evde ust katta başkası oturuyordu o bağlatınca da aynı şey oldu sonra aboneliği iptal ettirdim 1 yıl sonra turknete geçtim 2 hafta öncesine kadar hiçbir sorun yoktu şeytan diyor aboneliği iptal ettir tekrar abone ol.
Bana yaptıklarının aynısı. Türk Telekom'a geçmeden düzeltmiyorlar maalesef. Çok uğraştım ancak düzeltmediler.
turk telekomdaydım zaten 2018'e kadar 7-8 yıl. ancak aynı şey oldu 1 ay boyunca hiç gelmedi o yüzden iptal ettirdim.

Ankastre dolabından sizin kablonuzu söküp komşunuzunkini takmışlardır yüksek ihtimalle. Bana da az yapmadılar aynı şeyi. Umurlarında değil adamların.

Düzelttiler mi hala aynı mı?
İptal ettirdim. :)
Ama şu şekilde düzelttirmiştim;
Her gün arıza kaydı bıraktırıyordum. 2 hafta falan geçti düzeltmediler. Ben de indim aşağı, ankastre kutusuna güzel bir not bıraktım. O gün düzeltmişlerdi. :D
Çok değerli TT yetkilileri, aylardır benim internetimi düzeltmek yerine beni mağdur ediyorsunuz. ... numaralı dairenin ankastre kutusundaki portunu söküp ..... numaralı dairenin/dairelerinkini takıyorsunuz. Her seferinde bunu yapıp benim internet bağlantımı kestiğinizde size çok güzel sözler söylüyorum. Kulağınız çınlarsa şaşırmayın.... numaralı dairenin portunu ilgili yere bağlayın. Bu kadar mağduriyet yeter.
Bu notu yazdığım günün ertesi günü düzelttiler. Notun altına da büyük harflerle "OLDU MU!!!" yazmışlar.

Bu arada, böyle bir not yazıp başınıza iş alırsanız sorumluluk kabul etmiyorum. :)

İptal ettirdim. :)
Ama şu şekilde düzelttirmiştim;
Her gün arıza kaydı bıraktırıyordum. 2 hafta falan geçti düzeltmediler. Ben de indim aşağı, ankastre kutusuna güzel bir not bıraktım. O gün düzeltmişlerdi. :D
Çok değerli TT yetkilileri, aylardır benim internetimi düzeltmek yerine beni mağdur ediyorsunuz. ... numaralı dairenin ankastre kutusundaki portunu söküp ..... numaralı dairenin/dairelerinkini takıyorsunuz. Her seferinde bunu yapıp benim internet bağlantımı kestiğinizde size çok güzel sözler söylüyorum. Kulağınız çınlarsa şaşırmayın.... numaralı dairenin portunu ilgili yere bağlayın. Bu kadar mağduriyet yeter.
Bu notu yazdığım günün ertesi günü düzelttiler. Notun altına da büyük harflerle "OLDU MU!!!" yazmışlar.

Bu arada, böyle bir not yazıp başınıza iş alırsanız sorumluluk kabul etmiyorum. :)
😆 çok iyi.

Sorun port sorunu. Düzelttiklerini zannetmiyorum.

Geri
Yukarı