Komşudan Gelen İnterneti Kablosuz Yapmak

Berk Kumru

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben internetimi ortak kullanıyorum. Komşum ile "ASUS RT-N10E" isimli cihazla kablosuz olarak eve dağıtmak istiyorum. İnternet kablosunu bu cihaza bağlayıp nasıl kablosuz yapabilirim?

Gelen kabloyu WAN portuna baglayip, sonrada 4 LAN portundan birinden kabloyla bilgisayara bagla ve 192.168.1.1 adresine tarayicidan gir. Kullanici adi ve sifrenle giris yap. (standart kullanici adi ve sifre: admin / admin olmasi lazim)
Ordan sayet modem arayüzü türkce ise: Gelismis ayar > Yönetim > Calistirma Modu sekmesine kadar gir. Oradan AP( access point) yani Erisim Noktasini isaretle ve kaydet. Sonraki gelecek pencereden yaratmak istedigin ag adinin ismini ve sifresini gir. Bitire bas olay tamam.

Gelen kabloyu WAN portuna baglayip, sonrada 4 LAN portundan birinden kabloyla bilgisayara bagla ve 192.168.1.1 adresine tarayicidan gir. Kullanici adi ve sifrenle giris yap. (standart kullanici adi ve sifre: admin / admin olmasi lazim)
Ordan sayet modem arayüzü türkce ise: Gelismis ayar > Yönetim > Calistirma Modu sekmesine kadar gir. Oradan AP( access point) yani Erisim Noktasini isaretle ve kaydet. Sonraki gelecek pencereden yaratmak istedigin ag adinin ismini ve sifresini gir. Bitire bas olay tamam.
Teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı