Komşudan ortak kullanılan internetin yavaş olması

xposedxx

Hectopat
Komşudan alıyorum ortak kullanıyoruz, 60₺ olan paketten kullanıyor ama şu hıza bakın !
Normalde AKK olsa bile 350kb/s alıyordum bu ne böyle!

Ekran Görüntüsü (16).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 2,5-3 yıldır komşudan çekiyorum. Ebeveynlerim çekiyor gerçi, ben kendileriyle şu zaman diliminde hiç görüşmedim, tanışmadım. Aylık 20 TL ödüyoruz. İkinci yılda kendi binalarından birini eklediler, ailemin kafa bir milyon tabii, umurlarında değil, çocuğun kafayı düşünen yok. Bende aynı acıyı çekiyorum. Ailene baskı yap, kendi düşüncelerini göster. Çocuğu önemsemiyorsan niye yaparsın anlamıyorum. İnterneti çektiğiniz komşuya göz dağı ver.

Bizim apartman da 2013 senesinde danaya girer gibi internete girmiştik. Başta her şey iyiydi. Sonra 4. ayda yavaşlamaya başladı. Modem arayüzünden bağlananlara bir baktık, 60 kişiden fazla. Komşuluğa gelen herkese şifre vermiş herkes. Sonra bir baktık, bütün mahalle neredeyse bizden kullanıyor:ROFL: Sonra herkes yollarını ayırdı. 3 apartman aşağıda ki insanlar bile bizden bağlanabilmek için mucit olmuşlar. Millet balkonuna bakırdan anten yapıp dikmiş. @Mehmet Melik Arslan

Son düzenleme:
Bende 2,5-3 yıldır komşudan çekiyorum. Ebeveynlerim çekiyor gerçi, ben kendileriyle şu zaman diliminde hiç görüşmedim, tanışmadım. Aylık 20 TL ödüyoruz. İkinci yılda kendi binalarından birini eklediler, ailemin kafa bir milyon tabii, umurlarında değil, çocuğun kafayı düşünen yok. Bende aynı acıyı çekiyorum. Ailene baskı yap, kendi düşüncelerini göster. Çocuğu önemsemiyorsan niye yaparsın anlamıyorum. İnterneti çektiğiniz komşuya göz dağı ver.

Fiber varsa fiber çektirmeye uğraş en azından. Oyunlarda pingin dalgalanmaz.

Bendeki interneti 9 kişi aktif kullanıyoruz. 100 mbps 125 GB AKK. Günde 10 GB harcanıyor. Geceleri AKK yok ve gündüz AKK'si bittiğinde AKK satın alıyorum. Aylık masraf 110 lira ama işimiz bu :)

Bendeki interneti 9 kişi aktif kullanıyoruz. 100 mbps 125 GB AKK. Günde 10 GB harcanıyor. Geceleri AKK yok ve gündüz AKK'si bittiğinde AKK satın alıyorum. Aylık masraf 110 lira ama işimiz bu :)
Bende evde ayrı, iş yerimde ayrı internet kullanıyorum. Bende evdeki internet kotası ayın sonuna 5 gün kala yaklaşık 40 GB kalıyor. Bende film koleksiyonu yapıyorum boşa gitmesin diye.:ROFL:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı