Komut istemindeki "Toast" yazıları

SleenzyY

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar, komut istemini açıp Tab tuşuna bastığım zaman Toast ile alakalı bir şeyler çıkıyor. Aşağıya bırakıyorum. Bunlar nedir? MBAB ile arama yaptım hiçbir şey bulamadı. Sizde de var mı?
Bir de MBAB bilgisayarımı otomatik olarak 14:01'de taradı ardından 18 virüs buldu. Fakat ben daha 2 gün önce silmiştim, bir şey de indirmedim. İndirdiğim tek şey Google Chrome'di. Nereden gelmiş olabilir?
Bir de glass wire setupunu indirdim fakat uygulamayı kurmadım bile.
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sende oluyor anladık, ama sende oluyor diye zararsız olacak diye bir şey yok.
Zararsız, görüceksin. Virüs çıkmayınca göreceksin işte.

Ben format attıktan 1 Gün sonra bu dosyaları görmüştüm. Ve gördüğüm de Kaspersky yüklüydü, ve o gün Tam tarama yapmıştım. Virüs değil.

Kuran çarpsın ki virüs değil. İstersen İddia'sına var mısın?
MVP'nin açılımı Microsoft Most Valuable Professional. Ayrıca ben kesinlikle virüs demedim. Olmadığından nereden emin olabiliyorsunuz?
Olmadığından adım gibi eminim. Üstte zaten söyledim:

Cümlemden alıntıdır: "Ben format attıktan 1 Gün sonra bu dosyaları görmüştüm. Ve gördüğüm de Kaspersky yüklüydü, ve o gün Tam tarama yapmıştım. Virüs değil."

Otomatik onarım döngüsüne girdim yine, zar zor çıktım şimdi. Yüklüyorum Kaspersky'ı. Fakat inerken ekranın gidip gelmesi vs. normal mi?

Otomatik onarım döngüsüne girdim yine, zar zor çıktım şimdi. Yüklüyorum Kaspersky'ı. Fakat inerken ekranın gidip gelmesi vs. normal mi?
Bence şu an boşuna yüklüyorsun. Virüs değil, bana güven. Windows uygulamalarının Toast ikonları.

Eğer virüs bulup silmeye çalışsaydı normal derdim. Ama kurulum ekranında oluyor, normal değil.

Bence şu an boşuna yüklüyorsun. Virüs değil, bana güven. Windows uygulamalarının toast ikonları.

Zararlı çıkarsa ne diyeceksin?

Geri
Yukarı