Komut nasıl yazılmalı?

FFinack

Picopat
Daha fazla  
Şu an YouTube'dan bir adet bakarak komut yazmaya çalışıyorum ama beceremedim. Yardım eder misiniz?

yazılım.PNG

@Google_kullanıcı ve @Kuzgun_81 bir fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Merhaba! Ne tür bir komut yazmaya çalışıyorsunuz? Bir metin dosyası oluşturma, bir program çalıştırma veya dosyalarla işlem yapma gibi belirli bir görev mi var?

Hocam 3 farklı yerde hata var bir kere onu belirteyim.

İlk hatada belirttiğiniz kod dosyasını bulamıyor.

Ayrıca 2. hatada başka bir kod dosyasına ait web. Driver kısmında ve o satırda hata olduğuna işaret ediyor
3. hatada aynı şeyi söylüyor.

Dosyanın adı niye "from webbot import browse.py". Onu geçtim, sana verilen hata executable_path diye bir kw argument olmamasıymış.
1713979537300.png

Fonksiyonun argümanlarına baksan görürsün. Google'dan kopyala yapıştır kod yazdığının için, selenium'un eski versiyonlarının argüman listesine göre yazıyorsun. Onu service'e taşıdılar;
1713979941923.png

Oturup argümanlara baksanız, döküman okusanız, yada sadece google'da aratsanız cevabını alacağınız şeyler.

Hocam 3 farklı yerde hata var bir kere onu belirteyim.
Python multi threading/processing söz konusu olmadığı ve hatalar try-except bloklarıyla yakalanmadığı müddetçe arka arkaya en fazla 1 hata gösterir ve sonra çıkış yapar. Burada da sadece tek hata gösteriyor. En altta da hata türüyle yazıyor zaten, diğer kısım call stack.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı