Konfeksiyoncu atölyesinde kaç TL alırım?

Güldürdünüz. Üniversite mezunu adam ofislerde 2.5k alıyor. Babası kafasına göre işe koyduysa yaşı epeyce küçük alacağı maksimum 2Bin'i geçemez.

Hangi ofis çalışanı 2500 alıyor? 2500 için ben evden bile çıkmam. Kiralar olmuş 6000 TL bu adam ne yiyip ne içecek? Evinde oturup makarna yesin çalışmaktan daha iyidir. Zaten çalışsa alacağı ekstradan çok çok soslu makarna olur o parayla.

Kardeşim geçmiş olsun alacağın maaş Max 2.5k bir de seni ezicekler konfeksiyonda çalışmış biri olarak söylüyorum. Kendini ezdirme laf ettirtme. Seni çok ezicekler orada dinlenmene nefes almana bile izin vermiyecekler.

Normalde ben bu tarz bir yer istemiyordum bu sene bazı sebeplerden sınıfta kaldım devamsızlıktan eve geldiğinden beri yapmadığını, demediğini bırakmadı onun kafasında zaten çok çalışıp çok yorulacağım aynı zamanda az para alabileceğim bir yer vardı.

Muhasebe ofisler malum bu fiyatalara çalıştırıyor yeni mezunları, işi öğretiyorum ayağına.

Hangi ofis çalışanı 2500 alıyor? 2500 için ben evden bile çıkmam. Kiralar olmuş 6000 TL bu adam ne yiyip ne içecek? Evinde oturup makarna yesin çalışmaktan daha iyidir. Zaten çalışsa alacağı ekstradan çok çok soslu makarna olur o parayla.

Normalde ben bu tarz bir yer istemiyordum bu sene bazı sebeplerden sınıfta kaldım devamsızlıktan eve geldiğinden beri yapmadığını, demediğini bırakmadı onun kafasında zaten çok çalışıp çok yorulacağım aynı zamanda az para alabileceğim bir yer vardı.
Anladım benim babamda beni eğer okumazsan çalışacağın yer burasıdır diyerek orta okul 5den beri her yaz çalıştırtıyor. Alıştım artık ben ama seni bilemeyeceğim eğer yorgun bir kişiliksen çalışman imkansız 12 saat ayakta çalışılmaz.

Fiyatına bakmadan çalış. Makine kullanmayı öğrenince istediğin yerde +6bin e çalışırsın. Birçok tanıdığım var 7-8'in üstünde kazanıyor ayrıca cumartesi pazar tatili var

Anladım benim babamda beni eğer okumazsan çalışacağın yer burasıdır diyerek orta okul 5'den beri her yaz çalıştırtıyor. Alıştım artık ben ama seni bilemeyeceğim eğer yorgun bir kişiliksen çalışman imkansız 12 saat ayakta çalışılmaz.

Çok çabuk yorulan birisiyim ve hastalıklarımda var demir eksikliği, vitamin eksikliği, kan eksikliği vs erken yatsam bile çok çabuk uykum geliyor benim nasıl dayanırım bir fikrim yok.

Çok çabuk yorulan birisiyim ve hastalıklarımda var demir eksikliği, vitamin eksikliği, kan eksikliği vs erken yatsam bile çok çabuk uykum geliyor benim nasıl dayanırım bir fikrim yok.
Hocam babanız sizi seviyorsa iyi kalpliyse göndermez konuşun bence. En azından bir berberde çıraklık yapsanız bile daha iyidir sizin için. Bu hastalıklarla o toz içinde ki dükkanda 12 saat çalışacağınızı düşündüğümde maximum 1-2 gün çalışabilirsiniz.

Geçmiş olsun bende de var vitamin+ demir eksikliği. Benimde uyku problemlerim vardı. Tavsiyem çok hızlı bir şekilde kendini düzene sok. Kendine vitamin+ mineral takviyesi yap. Uyku düzenini oturt. İşte boş durmamaya çalış. Öbür türlü o işten hayatta çıkamayacaksın durumun kötü.

Keşke sınıfta kalmasaymışsınız. Kötü bir durum.

Geçmiş olsun bende de var vitamin+ demir eksikliği. Benimde uyku problemlerim vardı. Tavsiyem çok hızlı bir şekilde kendini düzene sok. Kendine vitamin+ mineral takviyesi yap. Uyku düzenini oturt. İşte boş durmamaya çalış. Öbür türlü o işten hayatta çıkamayacaksın durumun kötü.

Keşke sınıfta kalmasaymışsınız. Kötü bir durum.
Bende vitamin ve mineral eksiliği yaşıyorum bunun tek sebebi ya çok yemek yada hiç yememek.

Ben fazla fastfood tükettiğim için vücudum çok protein almış fakat başka hiçbir vitamin mineral almamış. Düzenli olarak 6 ay iğne tedavisi gördüm beslenme düzenimi değiştirdim eskiden 6-7 saat uyku yetmezken şimdi 3 saat uykuyla bir günü bitirsem rahatsız etmiyor.

Geri
Yukarı