Konforlu, hafif ve performanslı oyuncu kulaklığı önerisi

Yer
North Memphis
Esen olsun, şu anda SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum. Oyun performansından, ses kalitesinden çok memnunum. Sadece uzun kullanımda kulaklarım ve kafam kaşınmaya başlıyor. Yüzümü aşağı çevirdiğimde kulaklık düşüyor. Yazın da kullanımda zorluk yaşatmayan bir kulaklık olsun isterdim, var mı biliyorum.

Özetle; hafif, oyun/müzik performansı orta-en üst arasında olan, uzun kullanımda pedleri kulağı kaşındırmayan, kafaya baskı yapmayan kulaklıklar önermenizi istiyorum. Teşekkürler... Bütçe yok ama F/P olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
3500-3600 lira bütçen çıkar mı bilmiyorum ama Logitech G PRO X kesinlikle fiyatına değecek kalitede bir kulaklık. Kablosuzunu kullanıyorum ve iyi ki de almışım diyorum. Bu bütçede alternatif olarak HyperX Cloud II alınabilir ama mikrofonu güzel değil.

Esen olsun, şu anda SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum. Oyun performansından, ses kalitesinden çok memnunum. Sadece uzun kullanımda kulaklarım ve kafam kaşınmaya başlıyor. Yüzümü aşağı çevirdiğimde kulaklık düşüyor. yazın da kullanımda zorluk yaşatmayan bir kulaklık olsun isterdim, var mı biliyorum.

Özetle; hafif, oyun/müzik performansı orta-en üst arasında olan, uzun kullanımda pedleri kulağı kaşındırmayan, kafaya baskı yapmayan kulaklıklar önermenizi istiyorum. Teşekkürler... Bütçe yok ama F/P olursa iyi olur.

Bugün mediamarkta kulaklıkları denedim ve konforda Arctis kadar rahatını göremedim. Kafa bandı diğer kulaklıklardan çok çok rahat ve bu yüzden çok daha hafif hissettiriyor. Bende nova 3 almayı düşünüyorum neredeyse butün platformlarlada uyumlu, onun dışında Logitech'i övenler çok. Diğer kulaklıklar bana göre boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı