Konsol, dersleri etkiler mi?

Boş işleri bırak derslerine çalış konsol sana derece yaptırmayacak şunu da söyleyeyim rakiplerin çok daha dişli, bilinçli olacak bunlardan biri de mezuna kalırsan ben olacağım :D. 2023'te sürekli mezuna kalan işe yaramaz fosforcu tayfa bunların sayıları 1.5 milyonu buluyor bunlar motivasyon videosu izleyip, sağa sola gaza getiren sözler yazıp 1 saat sonra sıkılıp acı motivasyon videosu bekleseler de çok uzun süredir sınava hazırlanıyorlar tecrübeleri senden yüksek 2023'te 12'lerden çok mezun tayfa ile rekabet edeceksin. Liseden mezun olan en tembel adam bile asgari ücretle ağır koşularda çalışmaktansa, mezuna kalıp tekrar hazırlanıyor onun için vaktini oyunlarla öldürme. Çalış ve çalışalım.

Çok haklısın. Çalışmak her zaman daha önem taşır kendimce. Yine de ağırlık vererek istediğim dereceyi yapacağım.

Selamlar arkadaşlar. Bugün kafamı gerçekten kurcalayan bir soru vardı. Burada paylaşarak soruma cevap aramayı tercih ederek derdimi izninizle anlatayım: 10. sınıf öğrencisiyim ve telefon almak yerine konsol almayı seçtim. Konsol yılbaşından sonra alınacak ancak ben ileride sayısal alanda YKS'den derece yapmak istiyorum. Bunun için şimdiden hazırlanıyorum ancak konsol beni etkiler diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım? Beni gerçekten etkiler mi? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.
1 saat oyunla keyiflenemiyorsun sarmıyor.

Geri
Yukarı