Oyun oynamak dersleri etkiler mi?

Soyluu25

Centipat
Daha fazla  
11.sınııfm ders çalışma programım var çarşamba ve hafta sonları hariç 7.30'dan sonra boşum sizce oyun oynasam bir sorun olur mu bana? Çarşamba günleri 8.30 da bitiyor cumartesi ve pazar 12'de başlayıp 10'da bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dersten hemen sonra oyun oynamak olumsuz etkiler. Dersten 30dk-1 saat sonra max 1 2 saat oynarsan olumsuz etkilenmezsin.

11.sınııfm ders çalışma programım var çarşamba ve hafta sonları hariç 7.30'dan sonra boşum sizce oyun oynasam bir sorun olur mu bana? Çarşamba günleri 8.30 da bitiyor cumartesi ve pazar 12'de başlayıp 10'da bitiyor.
Biraz ders biraz oyun yapmak kötü değil. İnsanız sonuçta. Çalışa çalışa bunalırız. Çok oynamayıp dersi boşlamadığın sürece sorun yok. Kendini dene unutup unutmadığına dair.

Biraz ders biraz oyun yapmak kötü değil. İnsanız sonuçta. Çalışa çalışa bunalırız. Çok oynamayıp dersi boşlamadığın sürece sorun yok. Kendini dene unutup unutmadığına dair.
Sorun olmaz ama oyun oynayacağım diye kendini yoruyorsan oynamaman daha iyi olur.

Abartmadığın sürece hayır. Ben üniversite sınavına hazırlanırken maksimum 1 saat hevesimi almak için girerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı