Konsol kullanıyor musunuz?

Hangi konsolu kullanıyorsunuz?

• Xbox series s

• Xbox series x

• Nintendo switch

• Nintendo switch lite

• Nintendo switch oled

• Ps5

• Ps4

• Xbox one serisi

• Daha eski bir konsol mesajda belirtin

• Konsolum yok :(

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hangi konsolu kullanıyorsunuz?

Sistem topalmıştım fiyatlar ucuzken ekran kartımı satıp fiyatlar artınca Series X aldım ve pişman değilim Game Pass ile alınca tatından yenmiyor PC'de konsola geçmenin pek kötü yanını görmedim. Her şeyimi hallediyorum Edge desteği sayesinde. Bundan önce PS4 kullandım fakat Xbox daha kullanıcı dostu geldi imkanı olana tavsiye ederim bir ekran kartına 12 k paralar vermektense konsol gayet kafi o paralara Game Pass falanda varken. PC bileşenleri çok pahalı çünkü.

Konsolum yok ama yakın zamanda PS3 düşünebilirim. Zamanında ben çocukken annem pazardan 50 TL ile PS almıştı hey gidi günler.

Wii ve Wii u kullanıyorum.

1 buçuk aydır xbox series s kullanıyorum. Mouse klavye desteğiyle de oyunlarda çok iyi oluyor. Edge de olduğu için word, office kullanarak işlerimi hallediyorum.

Bütçemi göz önüne aldığımda pc varken konsola para vermek bana anlamsız geliyor.
Pc varken konsola para vermek saçma gelebilir de konsollar aynı fiyattaki bilgisayarlardan daha güçlü bütçeniz düşükse konsol almanız daha mantıklı olmaz mı? PlayStation da ps plus veya Xbox da Xbox game pass ara sıra da indirimlerden oyun alırsınız konsol pc den daha uygun

3 tane konsolumun olduğunu biliyor muydunuz? PS4, Xbox Series X ve Nintendo Switch Lite'ım var. Eskiden de PS3 ve Xbox 360'ım vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı