Konsol mu bilgisayar mı?

Gerek olmadığını düşünüyorum. Xbox One S ile arasındaki performans farkının fiyatına değeceğini sanmıyorum.
Ayrıca monitöre de ihtiyacım var.
Ben bu yorumu anlamadım. One S çoğu oyunu 900p-1080p arası 30-60 fps oynatıyor. Series X ise 2k-4k arası 60-120 fps oynatıyor. Donanım olarak en güçlü konsol şu anda. Yine de tercih senin en azından Series S alıp monitör almaktansa geçen nesilin güçsüz konsolunu alıp 2 3 sene sonra başka bir konsol aramak da tercih tabi.

Ben bu yorumu anlamadım. One S çoğu oyunu 900P-1080p arası 30-60 FPS oynatıyor. Series X ise 2K-4K arası 60-120 FPS oynatıyor. Donanım olarak en güçlü konsol şu anda. Yine de tercih senin en azından Series S alıp monitör almaktansa geçen nesilin güçsüz konsolunu alıp 2 3 sene sonra başka bir konsol aramak da tercih tabii.

Series S'e kıyasla söyledim. Bana 2 kol lazım ayrıca 512 GB yetmez.

Oyunu oynarken daha akıcı ve daha hızlı hareket yapabilmek, oyun fiyatları, oyunların çeşitliliği, bilgisayarı güçlendirebilmek.
Hocam şahsen ben gamepad ile klavyeden daha rahat oynuyorum bu kişiden kişiye değişebilir ancak XB'da zaten gamepass ile yüzlerce oyuna sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Series X'in yükseltilmeye ihtiyacı yok çok güçlü bir konsol.

Yeni konular

Geri
Yukarı