Konsol önerisi

Asdas Gudas

Decapat
Daha fazla  
3000₺-4000₺ arası bir bütçeyle konsol almayı düşünüyorum daha önce hiç konsol tecrübem olmadı, Xbox One S gibi bir cihaz almayı düşünüyorum biraz eski bir konsol ama işimi görür diye düşünüyorum, zaten Gaming PC'm var orada oyunlarımı oynuyorum, GTA 5, FIFA oyunlari gibi oyunlar için konsol alacağım, önerileriniz nedir?

Gaming PC varsa konsol almaya değmez, Xbox kontrolcüsü alıp yolunuza bakabilirsiniz. Konsolda hem grafikler daha kötü gelecek hem de oynayacağınız oyunlar zaten PC'de var. Boşa para harcamaya gerek yok şahsen.

İlla da istiyorsanız Xbox One S tercih edilebilir. Ya da PS4 alıp exclusive oyunlar da oynayın ki konsol aldığınızın bir anlamı kalsın.

Gaming PC varsa konsol almaya değmez. Xbox kontrolcüsü alıp yolunuza bakabilirsiniz. Konsolda hem grafikler daha kötü gelecek hem de oynayacağınız oyunlar zaten PC'de var. Boşa para harcamaya gerek yok şahsen.

İlla da istiyorsanız Xbox One S tercih edilebilir.

Peki, PS, önerir misiniz bazı oyunlar için, The Last of Us gibi.
Gaming PC varsa konsol almaya değmez, Xbox kontrolcüsü alıp yolunuza bakabilirsiniz. Konsolda hem grafikler daha kötü gelecek hem de oynayacağınız oyunlar zaten PC'de var. Boşa para harcamaya gerek yok şahsen.

İlla da istiyorsanız Xbox One S tercih edilebilir. Ya da PS4 alıp exclusive oyunlar da oynayın ki konsol aldığınızın bir anlamı kalsın.
Xbox kontrolcüsünü, bütün steam oyunları için kullanabiliyor muyum?

Exclusive oyunları için önerilir evet. Onun dışında çoğu PS4 oyununu PC'de de oynayabilirsin, güzel bir bilgisayarın olduğundan sıkıntı çıkarmaz.

Ama üstteki hocamın dediği gibi, konsol almak mantıklı olmaz senin için.

Alınabilir. Dediğim gibi, en azından şu durumda konsol aldığınızın bir anlamı olmuş olur. Ama tavsiyem bilgisayardan devam etmeniz. Exclusive oyunları konsol kiralayarak da bitirebilirsiniz.
Xbox kontrolcüsünü, bütün steam oyunları için kullanabiliyor muyum?
Windows'ta Xinput destekleyen tüm oyunlarda kullanabilirsiniz, ayriyetten Steam'deki tüm oyunları da, kontrolcü desteklemese bile, kontrolcüye adapte edebilirsiniz.

3000₺-4000₺ arası bir bütçeyle konsol almayı düşünüyorum daha önce hiç konsol tecrübem olmadı, Xbox One S gibi bir cihaz almayı düşünüyorum biraz eski bir konsol ama işimi görür diye düşünüyorum, zaten Gaming PC'm var orada oyunlarımı oynuyorum, GTA 5, FIFA oyunlari gibi oyunlar için konsol alacağım, önerileriniz nedir?
360 bile 2500 TL olmuş. One alabilirsiniz ilk nesil sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı