Konsol önerisi

fenomenale

Hectopat
Yer
Floransa
Konsol tarafında çok bilgim yok, yüksek bir bütçem yok maksimum 6000TL. Sizin bilginize sığınaraktan bu konuyu açıyorum. Xbox olmasını tercih ediyorum çünkü Xbox Game Pass bence çok avantajlı bir sistem. Xbox'ın bu bütçede en iyi konsolu hangisidir? İstediğim oyunları 1080p 60FPS oynatabilir mi? Link atarsanız daha yararlı olur. Daha önce PS4 oynamıştım 1 ay kadar, çok konsol oyuncusu değilim ama PS2 2010 senelerinde evimizde vardı, PS3'ü de az çok denemiştim. Xbox tercih etmemin sebebi Game Pass sistemi bana daha uygun.

https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-series-x-oyun-konsolu-siyah-1-tb-ithalatci-garantili-p-HBV000014Q7XD?magaza=Fly Technology şu iyi midir? Yani gözüme iyi gözüktü ama ne kadar iyi kesin bir şey diyemiyorum.

Aklımda Series S ve Xbox Series X var hangisini alsam bilemedim. RDR2, Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda 60FPS versin yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçemi aşıyor. Series S işimi görür mü Cyberpunk 2077 veya RDR2 gibi oyunlarda? Sot, FH5 gibi?

Attığınız linkteki konsol Series X, bence almışken biraz bütçeyi aşıp Series X alın. Series S'ten istediğiniz oyunlarda 60 FPS alacağınızı sanmıyorum.

Hocam xsx modelini sepete eklediğiniz vakit, 500 TL ekstradan indirim geliyor. 6300 oluyor düz hesapla. Almışken bunu almanızı öneririm.

Geri
Yukarı