Konsol önerisi

Teşekkürler ama ben karar verdim PS5 alacağım zaten Ryzen 5 5500 RTX 3050 sistem toplayacağım PS5 benim için en uygun seçenek Xbox değil PS alacağım hem VR var mis

12 seneye yakın PS kullandım tavsiye ederim. Ekonomik durumlar çok iyi değil ben çok para bağlayamam derseniz de Xbox + Game Pass.
Abi cidden 12 senemi kullandın abi ben zaten karar verdim hikayesi oynıycam o yüzden ps5 alıcam durumum orta gayet yeter

Özel oyunlar olmasa bana fark etmez diyorsan Xbox Series X daha iyi bir seçenek.

Özel oyunlarda mükemmel hem hikaye modu olan oyunlar oynayacağım daha çok PS5 tercihim

Teşekkürler ama ben karar verdim PS5 alacağım zaten Ryzen 5 5500 RTX 3050 sistem toplayacağım PS5 benim için en uygun seçenek Xbox değil PS alacağım hem VR var mis.

Abi cidden 12 senemi kullandın abi ben zaten karar verdim hikayesi oynayacağım o yüzden PS5 alacağım durumum orta gayet yeter.

PS1 vardı ama onunla pek etkin oyun oynama dönemim olmadı, 2010 da PS3 aldım 2017 de PS4 Slim almıştım. Geçen sene sattım :). PC alacaksanız eğer zaten Xbox oyunlarını oradan oynayabilirsiniz. PS5'in hissiyatı ve exclusive oyunları bir başka güzel.

Geri
Yukarı