Konsol önerisi

efedddd

Centipat
Selamlar. Uzun zamandır bir oyun konsolu almak istiyordum. Hazır doğum günüm yaklaşmışken alacağım şeye karar vereyim dedim. Çok fazla oyun oynayacağımı sanmıyorum. Büyük ihtimalle FIFA 23 vs. oynarım. Fazla pahalı bir şey olmasını istemiyorum. Almışken de bir süre rahatça götürsün istiyorum. Önerilerinize açığım.

İkinci el PS4 bakabilirsiniz. Eğer bütçe yetiyorsa ikinci el PS5'te olabilir. Sadece FIFA vs. ise Xbox One S bile yeterli olur.

Selamlar. Uzun zamandır bir oyun konsolu almak istiyordum. Hazır doğum günüm yaklaşmışken alacağım şeye karar vereyim dedim. Çok fazla oyun oynayacağımı sanmıyorum. Büyük ihtimalle FIFA 23 vs. oynarım. Fazla pahalı bir şey olmasını istemiyorum. Almışken de bir süre rahatça götürsün istiyorum. Önerilerinize açığım.
Bütçenizi aşmıyorsa PS5. Diğer türlü:

"Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe" Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

XBOX Series S alabilirseniz alın derim hocam ya da PS4.

Yeni konular

Geri
Yukarı