Konsol ya da el konsolu alınır mı?

Yusuf Tuna Elcan

Centipat
Daha fazla  
Şimdi ben küçükten beridir konsol istedim alınmadı aslında alınacakken babam telefonunu alırız diyordu bende Brawl Stars oynayamıyacağım diye PS3'ü reddetmiştim sorgulamayın çünkü velettim God of War deseniz gsini bilmezdim. Şimdi bayram harçlıklarım 1000+ buluyor sizce bunu biriktirmeli miyim? Biriktirirsem seçimlerim şöyle olur:
Nintendo Switch.
Xbox Series X
PS5.

Uzun sürerse değişebilir.

Şimdi ben küçükten beridir konsol istedim alınmadı aslında alınacakken babam telefonunu alırız diyordu bende Brawl Stars oynayamıyacağım diye PS3'ü reddetmiştim sorgulamayın çünkü velettim God of War deseniz gsini bilmezdim. Şimdi bayram harçlıklarım 1000+ buluyor sizce bunu biriktirmeli miyim? Biriktirirsem seçimlerim şöyle olur:
Nintendo Switch.
Xbox Series X
PS5.

Uzun sürerse değişebilir.
Eğer hızlıca biriktirebilirsen PS5'den şaşma. Xbox Series X yerine kesinlikle PS5 Al. Eğer biriktiremem o kadar diyorsan XBox Series S alabilirsin. Switch'den kesinlikle uzak dur.

Yani şuan ps5 gibi konsolları almak çok mantıklı değil gider FP bir rtx 3060 ti sistem alırsın 13k 14k'ya kalan bütçeni de alacağın oyunlara ayırırsın çok konsol istiyorsan PS3 al exclusivelar için.

Her durumda 2 farklı konsol türü de alınır gayet. PC daha iyi yazan kişileri ciddiye almayın. Bütçenize göre öneri sunabilirim.

Steam Deck varken risk almaya gerek yok gibi.

Steam Deck derken? Ally'e göre solda sıfır kalan donanımı ve 800p ekranına rağmen verdiği performansa rağmen mi? Üstelik o kaba ve hantal tasarımına rağmen. Ally kat kat daha iyi.

“Tecrübeye sabittir”

@erme

Geri
Yukarı