Konsolda en çok hoşunuza giden oyunlar neler?

Ps2 de killzone.
Ps3 de en başta killzone, killzone 3 ( Türkçe dublaj ) ve killzone 2 .
Ps3 ( Riddick) The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Clive Barker's Jericho,
F.E.A.R. First Encounter Assault Recon.
Crysis 2 ve 3 Türkçe bunlar unutulmaz .

Ps2 de killzone.
Ps3 de en başta killzone, killzone 3 ( Türkçe dublaj ) ve killzone 2 .
Ps3 ( Riddick) The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Clive Barker's Jericho,
F.E.A.R. First Encounter Assault Recon.
Crysis 2 ve 3 Türkçe bunlar unutulmaz .
Killzone serisi PS4 veya 5'te var mı hocam?

Bildigim kadarıyla yok ama ps5 de geriye dönük bazı ps2 ve ps3 oyunları oynana biliyor du belki içersin de var dır.
Ps4 den sonra bıraktım konsolu .

Bildigim kadarıyla yok ama ps5 de geriye dönük bazı ps2 ve ps3 oyunları oynana biliyor du belki içersin de var dır.
Ps4 den sonra bıraktım konsolu .
PS3 oynanmıyor ama PS2 oynanıyor bazı klasik seçilmiş oyunlar. PS3 oyunları için yabancı hesap açıp bulut tabanlı girmem gerekiyor.

RDR2 . Şahsen ben gow oynayıp beğenmedim ama Rdr2 ye bayıldım. Rdr2 nin steamde 1700 TL TL olması normal(arkadaşlar şaka yapıyorum hiçbir oyunun 1700 birim para olması normal değil) açik dunyası şu ana kadar çıkmış en iyi açık dünya . Yani boş bi şekilde içine npc konulan ubisoft oyunları gibi değil hikayasinden bahsetmek bana düşmez o kadar iyi zaten metacritic puanına göre burda sana önerilen tüm oyunlardan daha iyi bence al

RDR2 . Şahsen ben gow oynayıp beğenmedim ama Rdr2 ye bayıldım. Rdr2 nin steamde 1700 TL TL olması normal(arkadaşlar şaka yapıyorum hiçbir oyunun 1700 birim para olması normal değil) açik dunyası şu ana kadar çıkmış en iyi açık dünya . Yani boş bi şekilde içine npc konulan ubisoft oyunları gibi değil hikayasinden bahsetmek bana düşmez o kadar iyi zaten metacritic puanına göre burda sana önerilen tüm oyunlardan daha iyi bence al
Onu oynadım çoktan hocam bence de güzel bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı