Steam ya da diğer platformlarda en çok oynadığınız oyunlar neler?

Herkese selamlar!

Steam'de ya da diğer platformlarda en çok oynadığınız oyunlar neler ve oyun neden bu kadar hoşunuza gitti?
Buradan belki birilerine oynayacak oyun ya da oyun arkadaşı da çıkabilir.
Ben başlıyorum. Team Fortress 2 ve Redmatch 2. HD5450 ekran kartlı sistemimi bozana kadar bunları oynardım.

Team Fortress'ı bilgisayarım sadece botlu oyunda açabiliyordu. O yüzden fazla oynamadım ama gayet eğlenceli, oyun arıyorsanız tavsiye ederim. Çok güçlü bir bilgisayar istemiyor. Oyun Valve'dan, Counter Strike serisinin yapımcıları. Valve'ın sunucuları yerine topluluk sunucularında oynayın.

Redmatch 2'yi haritaya göre 40 FPS civarında oynuyordum. Q ve E tuşlarıyla kanca fırlatabilirsiniz. Bir lobide 40 oyuncu oynayabiliyor. En büyük eğlence bu 40 kişilik lobilerde. Yüksek tempolu bir oyun arıyorsanız kesinlikle TF2 ile Redmatch'i öneririm

Bir ara çok fazla Valorant oynuyordum ama şimdilerde 2 yıldır ouna toplasam 10 kez girmemişimdir şu aralar sınavlar falan var oyuna çok zaman kalmıyor ama kaldığında Java MC veya Modern Warfare 2 3 oynuyorum.

Herkese selamlar!

Steam'de ya da diğer platformlarda en çok oynadığınız oyunlar neler ve oyun neden bu kadar hoşunuza gitti?
Ben başlıyorum. Team Fortress 2 ve Redmatch 2. HD5450 ekran kartlı sistemimi bozana kadar bunları oynardım.

Team Fortress'ı bilgisayarım sadece botlu oyunda açabiliyordu. O yüzden fazla oynamadım ama gayet eğlenceli, oyun arıyorsanız tavsiye ederim. Çok güçlü bir bilgisayar istemiyor. Oyun Valve'dan, Counter Strike serisinin yapımcıları. Valve'ın sunucuları yerine topluluk sunucularında oynayın.

Redmatch 2'yi haritaya göre 40 FPS civarında oynuyordum. Q ve E tuşlarıyla kanca fırlatabilirsiniz. Bir lobide 40 oyuncu oynayabiliyor. En büyük eğlence bu 40 kişilik lobilerde. Yüksek tempolu bir oyun arıyorsanız kesinlikle TF2 ile Redmatch'i öneririm
minecraft 15k saatim var hesaplamama göre

Herkese selam!

Team Fortress'ı bilgisayarım sadece botlu oyunda açabiliyordu. O yüzden fazla oynamadım ama gayet eğlenceli, oyun arıyorsanız tavsiye ederim. Çok güçlü bir bilgisayar istemiyor. Oyun Valve'dan, Counter-Strike serisinin yapımcıları. Valve'ın sunucuları yerine topluluk sunucularında oynayın.

Steam, ETS 2
Epic Games, FM20
Ubisoft, AC Odyssey.

Aktif olarak oynadığım oyunlar Minecraft Survival ve bee swarm Simulator. Şu zamana kadar oynadığım en uzun süreli oyunda bombom337 8 bin saatten fazla saatim vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı