Konsolda en çok hoşunuza giden oyunlar neler?

TLOU, Uncharted, GoW güzel onun dışında Pes ve FIFA da konsolda iyi oluyor tabii ki.

Katılıyorum hocam Uncharted da bana göre efsanedir.FIFA tek kişiyse kariyer iyi oluyor. Onun dışında pes bitti artık zaten eski 21 ve öncesini oynamak lazım.

Ona başlamayı düşünüyorum hangisinden başlayayım hocam? 5-6. oyunlar için aynı deniyor. Ben direkt 4.oyunun remake ini alsam oradan 5 veya 6'nın birisini oynayıp direkt 7. oyuna oradan da 8. oyuna geçeyim diyorum? İlla en başı şart mı güzel bir hikaye için.

Ona başlamayı düşünüyorum hangisinden başlayayım hocam? 5-6. oyunlar için aynı deniyor. Ben direkt 4.oyunun remake ini alsam oradan 5 veya 6'nın birisini oynayıp direkt 7. oyuna oradan da 8. oyuna geçeyim diyorum? İlla en başı şart mı güzel bir hikaye için.
Hocam re7 ile 8 öbür seriden farklı bir hikayeye sahip yani direkt 7'den başlayıp 8'e geçebilirsin.(8.oyunfavorim)
ve re4 remakei dört gözle bekliyorum.

Hocam RE7 ile 8 öbür seriden farklı bir hikayeye sahip yani direkt 7'den başlayıp 8'e geçebilirsin.(8.oyunfavorim)
Ve RE4 remakei dört gözle bekliyorum.

Tamam o zaman onların ikisi de vardı bende hocam. Sadece ben first person kamera açısını çok sevmediğim için 7. oyuna geçmedim. 8. Oyuna da Third person kamera açısı geldi zaten başlayabilirim.

Arkadaşlar merhaba, en beğendiğiniz oyunları gelin konuşalım. Hem grafik, hem FPS, hem oyunun hikayesi, alt yazı, dublaj ve hangi tür olduğu vs her şeyi tavsiye edebilirsiniz. PS nesli olabilir. Xbox, Nintendo olabilir platform fark etmez.

GoW serisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı