Kontenjanda taban puanı şartı

Mustafa Yıllmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben istediğim liseye nakil yaptırmak istiyorum fakat okulun puanı benim puanımdan 0,429 yüksek. 2 boş kontenjan bulunmakta. Nakil yapılabilir mi?

Nakil sistemini şöyle örneklendireyim.

Senin almak istediğin Y marka klavye var açık arttırmada. Ve sadece stoklarda 1 tane var. Eğer senin verdiğin fiyatin üstünde birisi fiyat verirse ona satılır :)

Not: Red edilsen üzülme eğer gerçekten istiyorsan nakil 3 - 4 ay sonra rahat rahat nakil alırsın. Bu arada büyük ihtimalle nakilinde tutar

Senin almak istediğin Y marka klavye var açık arttırmada. Ve sadece stoklarda 1 tane var. Eğer senin verdiğin fiyatin üstünde birisi fiyat verirse ona satılır :)

Not: Red edilsen üzülme eğer gerçekten istiyorsan nakil 3 - 4 ay sonra rahat rahat nakil alırsın. Bu arada büyük ihtimalle nakilinde tutar
Merhaba benim puanim 375 şuan 9.sinifim seneye nakil istiyecegim istediğim 2 okul var birine a birine b lisesi diyelim a lisesi en duşük 350 ile b lisesi en dusuk 370 ile almis 10.sinifda nakil isticem tutar mi sence?

Merhaba benim puanim 375 şuan 9.sinifim seneye nakil istiyecegim istediğim 2 okul var birine a birine b lisesi diyelim a lisesi en duşük 350 ile b lisesi en dusuk 370 ile almis 10.sinifda nakil isticem tutar mi sence?
O zamanki duruma bağlı. Kontenjan varsa ve başka nakil isteyen yoksa yüksek muhtemel tutar.

Teşekkür ederim, inşallah red edilmem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı