Kontrolcüm Bluetooth ile bağlanmıyor

Koii

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Samsung EVO 980
Ekran kartı
RTX 3080
Anakart
B550M-E Wifi
İşlemci
R5-5600X
Merhaba Xbox kontrolcüm Bluetooth listesinde ne yapsam gözükmüyor çözümünü bilen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben başka marka bir gamepad kullanıyorum ama öyle çözülmüştü. Bu videoya bakarak deneyebilirsiniz.

Benim kullandığım kol başka bir cihaza bağlı görünmüyor ve o yüzden ışığı her zaman yanıp sönüyor. Videodaki çözümü denediğimde ise kol titremiyor.

Benim kullandığım kol başka bir cihaza bağlı görünmüyor ve o yüzden ışığı her zaman yanıp sönüyor. Videodaki çözümü denediğimde ise kol titremiyor.
Kullannma kılavuzuna bakın hocam. Benim böyle çözülmüştü Bosi Gamepad. Ben de entegre BT kullanıyorum. Sürücülerini de deneyebilirsiniz. Ben sonradan alıp anakarta takmıştım. Başka cihazlar kontrolcüyü görüyor mu?

Kullannma kılavuzuna bakın hocam. Benim böyle çözülmüştü bosi gamepad. Ben de entegre BT kullanıyorum. Sürücülerini de deneyebilirsiniz. Ben sonradan alıp anakarta takmıştım. Başka cihazlar kontrolcüyü görüyor mu?

Başka bir cihaz denemedim ama tanıdığımın gamepadi olduğu için o kullanıyordu ve çalışıyordu .Sürücüleri güncellemeyi deneyeceğim haber veririm.

Başka bir cihaz denemedim ama tanıdığımın gamepadi olduğu için o kullanıyordu ve çalışıyordu .Sürücüleri güncellemeyi deneyeceğim haber veririm.
Telefonda bağlanmayı bir deneyin. Orada görünürse sürücülere bakarsınız. Resetlemeyi yaparsanız sıfırlanır zaten kontrolcü ayarları da. Umarım çözersiniz.

Geri
Yukarı