Kontrollü sigara nasıl içilir?

Bağımlı olmasın diye olabilir ayrıca sevdiği ancak zararlarını bildiği için de içmek isteyebilir.

Kontrollü süreli içmek bağımlılık oluyor. Sadece bağımlılığını kontrol altına aldığını zannediyor.

Bir tane ile başlayıp bırakan bir sürü arkadaşlarım var.
Benim da gayet bir tane ile başlayıp bırakamadan nefes alma zorluğu çeken arkadaşım ve bırakamayan arkadaşlarım var.
İçmen gerekiyorsa sigarayı içenlerle ya da tek başına içersin orda burda milletin ağzına sokmazsın.

Sigarayı kontrollü içmek pek mümkün değil açıkçası, nikotin çok fazla bağımlılık yapan bi' şey ve zamanla bunu daha çok içmeye başlayacaksın, bende ilk başta öyle başlamıştım ve defalarca bırakmayı denedim beceremedim, bu durumdayken bırakmanı tavsiye ederim.

Benim da gayet bir tane ile başlayıp bırakamadan nefes alma zorluğu çeken arkadaşım ve bırakamayan arkadaşlarım var.

Evet böyle birçok örnek var.

Vücuduna bıçak sokmakla aynı hesap sigara içmek, birisi dâhâ kısa sürede öldürüyor.

Hayır, biri göreceli olarak zevk veriyor diğeri eğer çok fazla boşlukta değilseniz ve amacınız intihar etmek değilse vermiyor.

Şu anda balkonda tek başıma sigara içiyorum ve aşırı havalıyım. Önümden geçen martılar inanılmaz etkileniyor.

Afiyet olsun.

Geri
Yukarı