Lark sigara içilir mi?

zıbab ivjj

Hectopat
Daha fazla  
Geçen günlerde okulda sigaram yoktu arkadaşa lark aldım. Kısa ve kalındı. Markasını bilmiyorum ama tadı acayip hoşuma gitmişti. Boğaz yakma vesaire hiç yoktu. İçimi şahane bir sigaraydı. Marka lark ama tam olarak ne olduğunu da bilmiyorum. Lark blue kısa olabilir mi? İçen var mıdır lark blue kısa?

Sigara sağlığa zararlıdır şiddetle içilmemesini öneriyorum!

Geçen günlerde okulda sigaram yoktu arkadaşa lark aldım. Kısa ve kalındı. Markasını bilmiyorum ama tadı acayip hoşuma gitmişti. Boğaz yakma vesaire hiç yoktu. İçimi şahane bir sigaraydı. Marka lark ama tam olarak ne olduğunu da bilmiyorum. Lark blue kısa olabilir mi? İçen var mıdır lark blue kısa?

O sigaradan bir paket ictim hayatimda sadece, bademciklerim sismisti ertesi gunu. Vallahi sen bilirsin.

Lark annem içiyordu yıllar önce Lark Blue idi fakat Lark balgam yapan bir sigara uzun kullanımda. Annemden biliyorum. Ben sigara kullanmadığım için çok katkı sağlayamayabilirim ama Lark Blue olabilir.

O sigaradan bir paket ictim hayatimda sadece, bademciklerim sismisti ertesi gunu. Vallahi sen bilirsin.
Valla kral dediğim gibi hatta yanlış olmasın 2 dal içtiğimi hatırlıyorum ne boğaz yakması ne de kötü tat vermişti. En hafif sigaralar bile boğazımı yakarken lark yakmamisti. Dediğim gibi marka lark ama modeli tam bilmiyorum örnek olarak sadece kısa ve kalın diyebiliyorum.

Arkadaşların dediği gibi Balgam yapıyor. Ama içimi rahat. Ben 2 gün zorunluluktan içmiştim, balgam oluşmuştu. Öyle çok ahım şahım bir şey olmuyor, takmıyorsanız gömün gitsin.

Bu arada balgamdan kastığım öyle çok büyük bir şey değil. Tükürük gibi. Gerçi ondan kaynaklı mı bilmiyorum, ben her sigara içtiğimde oluyor. Ama çevremden de benzer şikayetler duymuştum bir-iki defa.

Neden arkadaşına larkın hangi modeli olduğunu sormuyorsun? Eğer hoşuna gittiyse içebilirsin ama ben sigara içmeni tavsiye etmem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı