Kontrollü sigara nasıl içilir?

Yusuf38c38

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 9300H 16 GB RAM GTX 1050 (3 GB)
1 TB SSD 240 GB M.2 SSD
Merhaba. Kontrollü sigara nasıl içilir? Yani haftada 2 tane içip diğer günler içmemek ben tekel 2000 içtim bağımlılık yapmadı sadece ağız alışkanlığı için haftada 2 içerim ve diğer günler içmem. Yani ayda 4 taneyi geçmemeye çalışırım yaptığım nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendine saygısı olan sigara gibi zehirli ve tatsız bir şeyi içmez. Kontrollü içeceğim dersin bağımlısı olursun ayrıca içeceksen milletin yanında içme çünkü iğrenç kokuyor ve o zehirli kokuyu aldığımızda bizim de sağlığımız bozuluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Adı üstünde kendinizi sınırlayacaksınız bence en iyi yöntemi pakedi başkasına verip iş/okul çıkışında ondan almaktır. Hem (hiç sigara içmedim sadece muhabbetlerini duydum) arkadaşınızdan aldığınız sigara daha zevklidir.

İçiceksen milletin yanında içme çünkü iğrenç kokuyor.

Evet bence de bir suç olmasa bile etik olarak buna dikkat etmelisin bir keresinde okulun çıkışında arkasında yürüdüğüm biri sigarasını yakmıştı ve üflemişti rüzgardan dolayı tam suratıma çok kötü bir his sigara içmeyenler gerçekten çok rahatsız oluyorlar ayrıca vicdani olarak da büyük bir sorun eğer içmeyen birinin yanında çok fazla içerseniz onu yataklara düşürebilirsiniz.

Sigaranın kontrollü içimi olmaz. Haftada 2 tane ile başlayıp günde bir pakete kadar emin adımlarla yürürsün.

Ben içki içen biriyim ve içmeyi de çok severim neredeyse 1 yıldır her ayda 1 kere içiyorum ve (her ne kadar artan içki fiyatları da etkili olsa da) çizgimden hiç çıkmadım arkadaşlar davet ettiğinde gelmiyorum diyorum.

Kısacası size önerim pakedi (mümkünse sigara içmeyen) bir arkadaşınıza verip içmek istediğinizde de ondan almanız olacaktır.

Adı üstünde kendinizi sınırlayacaksınız bence en iyi yöntemi pakedi başkasına verip iş/okul çıkışında ondan almaktır. Hem (hiç sigara içmedim sadece muhabbetlerini duydum) arkadaşınızdan aldığınız sigara daha zevklidir.

Evet bence de bir suç olmasa bile etik olarak buna dikkat etmelisin bir keresinde okulun çıkışında arkasında yürüdüğüm biri sigarasını yakmıştı ve üflemişti rüzgardan dolayı tam suratıma çok kötü bir his sigara içmeyenler gerçekten çok rahatsız oluyorlar ayrıca vicdani olarak da büyük bir sorun eğer içmeyen birinin yanında çok fazla içerseniz onu yataklara düşürebilirsiniz.

Ben içki içen biriyim ve içmeyi de çok severim neredeyse 1 yıldır her ayda 1 kere içiyorum ve (her ne kadar artan içki fiyatları da etkili olsa da) çizgimden hiç çıkmadım arkadaşlar davet ettiğinde gelmiyorum diyorum.

Kısacası size önerim pakedi (mümkünse sigara içmeyen) bir arkadaşınıza verip içmek istediğinizde de ondan almanız olacaktır.

7 çöp ona verdim ve paket onda 10 tane falan kaldı içinde 3 tane yanıma aldım gerisi onda

Direk bırak şu şeyi içmeyin lütfen ya sokakta yürüyorum leş gibi kokuyor içen insan hiç sigara içmemiş kişi direkt anlıyor. Parfümle yıkansanız da yine belli oluyor hiç mi sevmiyorsunuz hayatı yılda 10.000 yakın para veriyor sigaraya içenler paranıza yazık içiyorsanız kimsenin olmadığı bir yer de için kokusu gelince sövmeye başlıyorum ben mecbur muyum senin leş gibi kokunu çekmeye.

Direk bırak şu şeyi içmeyin lütfen ya sokakta yürüyorum leş gibi kokuyor içen insan hiç sigara içmemiş kişi direkt anlıyor.

İsteyen içer düzgün bir şekilde uyarmak dışında bir şey yapamazsınız.

Parfümle yıkansanız da yine belli oluyor.

Ailesinde gizli içen tüm arkadaşlarım parfüm sıkıyor ve birkaç tanesi hariç hiçbiri yakalanmadı.

Hiç mi sevmiyorsunuz hayatı.

Ben zararlı olduğu için içmiyorum siz de zararlı olduğunu düşünüyorsanız içmeyebilirsiniz.

Yılda 10.000 yakın para veriyor sigaraya içenler paranıza yazık.

Sen sigara içenlerin Mali müşaviri misin parasını insan hakkı ile kazanıyorsa istediği gibi harcar.

Ailesinde gizli içen tüm arkadaşlarım parfüm sıkıyor ve birkaç tanesi hariç hiçbiri yakalanmadı.

Ben zararlı olduğu için içmiyorum siz de zararlı olduğunu düşünüyorsanız içmeyebilirsiniz.

Sen sigara içenlerin Mali müşaviri misin parasını insan hakkı ile kazanıyorsa istediği gibi harcar.

Ama biracağım o çöpler bitsin ayda bir ya da iki tane icerim

Mali müşavir değilim ne bu asabiyet? İç de milletin içinde içme git başka yerde yalnız başına iç millete leş gibi koku çektiriyorsunuz insanın üstüne siniyor.

Geri
Yukarı