Konu açmak için limit var mı?

blacdus

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Swift PG32UCDM OLED 4K 240Hz | Ryzen 7800x3d | Msi B650 Carbon Wifi | Msi Gamingx RTX4090 | Kingston Fury Renegade DDR5 RGB 32GB 6000MT/s DDR5 CL32 | Deepcool Ls720 Sıvı Soğutma | FSP HYDRO G PRO ATX3.0 (PCIe5.0) 1000W 80PLUS GOLD | Cooler Master TD500 V2 | 2 TB Kingston FURY Renegade SSD | Asus Rog Strix Scope II 96 Wireless | Klipsch The Nines Hifi Ses Sistemi
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama yeni konu açmadan sormak istedim. Benim 7 Kasım'da açtığım bir konu mevcut. Tekrar konu açmak için süre sınırlaması var mıydı? Atıyorum ayda 1 konu açabilirsiniz gibi. Araştırma yaptım fakat pek bir şey bulamadım.

Teşekkür ediyorum, mevcut konu üzerinden değişiklik ya da Update yapabilirim sanırım.

Öneri/tavsiye konuları da ayda 2 kere açılıyordu yanılmıyorsam değil mi?

Kural 18: Bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu kural genişletilmiş olup tüm öneri konularında geçerli olacak şekilde güncellenmiştir. Bir ay içerisinde ilgili kategorilere özel olarak yalnızca iki öneri konusu açılabilir. Bu aşamadan sonra açacağı aşım konuları kapatılacak ve uyarı verilecektir.

Merhaba, ayda bir kez sistem toplama konusu açma hakkınız mevcuttur. 7 Aralık tarihinde tekrar açabilirsiniz.

Allah razı olsun tam zam öncesi 2 konudan fazla oyun tavsiyesi konusu açamıyorduk. Geri bildirim verdim pek umursanmadı. Bunun için bir de ban aldım, sisteme neyse de yani zam öncesi bu kısıtlamayı uygulayıp, bir de yasaklama uygulamanız üzdü. Üstelik sistem tavsiyesi dışındaki konularda yer alan sınırlamadan kimsenin haberi olduğunu bile düşünmüyorum.

Eski konunuzu kullanabilirsiniz diyen arkadaş da çok komik yani, başlık farklı, yazılan mesajlar farklı. Hem moderasyona gereksiz yük, hem mağdur oldum.

Nokta yerine soru işaretine ban veren moderatörler forumdaki mesajların yarısından bir haber. Kimsenin imla kurallarına uyduğu yok. Bir kuralı uyguluyorsanız eşit uygulayın bari. Biri inisiyatif alıp, diğeri almıyorsa hak yenmiş oluyor.

Eski konular etkileşim almıyor, konu öne çıkarma hakkı yetersiz. 5 kez öne çıkarma hakkınız var öne çıkardığınız konu 10 saniye sonra F5 attığınızda kayboluyor. Sosyal büyüdü eskisi gibi küçük değil saniyede onlarca mesaj yağıyor. Dolayısıyla bu sistem işlemiyor bariz bir şekilde. Bu tarz basit önerileri yapıyorsunuz ama asla forum üyesi gözünden bakmıyorsunuz. Arkadaş soru işaretinden sonra gelecek cümlede boşluk olmalı diye ceza veriyor. Biraz mesajları taradığımda, forumda bunu yapan arkadaşlar görüyorum yani.

Şimdiyse oyun fiyatları zamlandı. Diliyorum oyun tavsiyeleri konusunda artık 2'den fazla konu açmaz hiçbir üye, sizde gayet memnun olursunuz...

Kalkıp üyeleriniz için bu tarz zor dönemlerde, moderatörler bile konu açıyor bununla ilgili bakın. Küçük bir periyot için esnetebilirdiniz. Şu kadar değeri yok üyelerin maalesef gözünüzde.

Son düzenleme:
Sistem toplama konu sınırı 2'ye yükseltilmeli bence. İnsanların kazıklanmaması gerekiyor. Adam yeni sistem beğenmiştir, onu sormak için yeni konu açmak istemiştir. Açamaz, gider onu alır ama kazık yer vs vs. yaşanmaması için 2ye yükseltilmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı