Konu dışı bölümünde kalitenin düşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim gibi kavga izlemeyi ya da etmeyi sevenler için şikayet edilecek bir durum değil. 🤜🤛
Sana da malzeme çıkardım ama neyse :D
Mesleğinizi havalı bulmadım diye bu kadar alınmaya gerek yok.
Konunun özü buymuş gibi bak nasıl da konuyu değiştirmeye çalıştırıyor. Benim yaptığım iş senin övgünle mi değer kazanıp, değer kaybedecek? Umurumda mı sanıyorsun dediklerin? Benim ismimi amma, benim hakkımda söylenen bir şeye atlama, senden başka bir şey istemiyorum.

Şair kısacası gölge etme başka ihsan istemem diyor. Anladın mı?

Foruma katkıda bulunmuş ve bu kadar mesaj yazmış bir üyenin, Konu Dışı bölüme takması çok manidar. Biraz uzak kalmak iyi gelir belki, malum zaman her şeyin ilacı derler...

Moderasyonun en çok kurduğu iki üç cümleden biri, "Herkes kurallara uyduğu sürece konu açmakta serbest, ama cevap almak zorunda değil", çok seviyorum bunu.

Ben mesela, aktif olarak takip ediyorum Konu Dışı bölümünü. Ve bu gereksiz konuları ben de görüyorum. Cevap yazmak şöyle dursun, açıp bakmıyorum bile. Buna da yazmadım mesela, konudan biri etiketleyene kadar.

Fazla kafayı takmaya gerek yok. Biraz kafa dağıtıp gideceğiz bu platformdan...

Foruma katkıda bulunmuş ve bu kadar mesaj yazmış bir üyenin, Konu Dışı bölüme takması çok manidar. Biraz uzak kalmak iyi gelir belki, malum zaman her şeyin ilacı derler...
3 gün gittim zaten ama siz beni 3-5 yıl görmemek istiyorsunuz diye düşündün açıkçası.

Konunun özü buymuş gibi bak nasıl da konuyu değiştirmeye çalıştırıyor. Benim yaptığım iş senin övgünle mi değer kazanıp, değer kaybedecek? Umurumda mı sanıyorsun dediklerin? Benim ismimi amma, benim hakkımda söylenen bir şeye atlama, senden başka bir şey istemiyorum.
O iş tek yönlü olmaz artık.

@Sylveon 3 günlük ceza ne olacak ki? Nazarlık olur en fazla, Jira'nın 1 ay yediğini de biliyorum küfür olmayan bir sıfat kullanımından dolayı. :D Neler dendi arkandan bilemem de 3 günlük Dünya, 3 kuruşluk forum keyfi işte. Takma bu kadar.

3 gün gittim zaten ama siz beni 3-5 yıl görmemek istiyorsunuz diye düşündüm açıkçası.
Bana uyar, seni güzel bir tatile çıkartmak gerekiyor. Başkalarının derdiyle kafanı ütülediğin için reset çekmen şart.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı