Konu dışı kategorisinde çok kaliteli konular var

Evrim ağacı her mesajı görmüyor olabilir çünkü senin kadar komedisini görmedim mastürbasyon konusunda. Bu adam ne araştırması yapmış da inanalım söylediğine.
Yok senle ugrasilmaz. Ciddiyim ya.
Tek madde ile savunma. Tek tabanca.
Aynen devam.
Kaynak atıyorum, geri cevap yok.

Konu dışı kategorisinde çok kaliteli konular olduğunu düşünüyorum, bazı konuları okumak hoşuma gidiyor. Resmen konu dışı kategorisinin içinde kaybolduğumu söyleyebilirim, sizler ne düşünüyorsunuz? Bazen konu cevaplayasım gelmediğinde konu dışı kategorisindeki konuları okuyorum, cevap veriyorum. Cevap vermesem bile genellikle okuyorum.
Kaliteli konu olarak örnek vereceğiniz bir konu var mı?

@Greenville sana kaynak atmıştım diye hatırlıyorum ve geri cevap vermeyen de sendin Çağrının var zaten evrim ağacında makalesi de. @Viva La Vida bende gülüyorum etiket bile atmadım kimse gelmesin diye.

7-8 tane kişi attım bilerek etiket falan atmadım şimdi uğraşmayalim diye.

@Greenville en son tartismamizdan sonra sen de kavga ettin troll dediğim kızla ya da neyse işte onu da hatırlarsın umarım.

@BruceWaynee @Greenville hocalarım bu işin sonu mute gibi duruyor sakinleşelim lütfen.
Yok hakaret falan yazmıyorum gerekli değil hakaret edip kimseyi kırmak zaten.

Kız(1000 şahit duysam inanırım)üstad kral falan diyordu. Sonra bir de yok beni uzdunuz diye forumu bıraktı sanırım.

@Greenville en son tartismamizdan sonra sen de kavga ettin troll dediğim kızla ya da neyse işte onu da hatırlarsın umarım.

Yok hocam hakaret falan yazmıyorsunuz da ne olur ne olmaz, tartışmaya gerek yok birbirinizi kırmamaya çalışsanız da ileride bir konuda birbirinizi görünce önyargı ile yaklaşcaksınız hem de sosyalin kuralları katı. Bir toksik rapora, bir sinirli moderatöre bakar.

Kavga ettim?
Ya n'apalim biliyo musun?
Sal beni. Tamam mı? Sal beni. Çok demek istediğim var. Ama demiyecegim. Beni görme. Göz ardı et. Olur mu? Çünkü beni bitirdin. Bir şey demek istemiyorum. Ama lütfen böyle davranma.

Kavga ettim?
Ya n'apalim biliyo musun?
Sal beni. Tamam mı? Sal beni. Çok demek istediğim var. Ama demiyecegim. Beni görme. Göz ardı et. Olur mu? Çünkü beni bitirdin. Bir şey demek istemiyorum. Ama lütfen böyle davranma.
Kızla kavga etmedin mi o konuda. Bak polemik falan istesem etiket atarım zaten göz ardı etmistim. Altta mesaj görmesem ve emojiyi açmayacaktim mesajı.

Geri
Yukarı