Konu dışı kategorisindeki kaos meraklıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendin bile bu dediğinden emin değilsin, iyi düşünerek konuş.
Benim orada dediğim, en fazla kaos çıkartan üye olmanızdı. Her konuya girdiğiniz anda kilit yiyor ve sert üslup ile konuşuyorsunuz. Eski mesajlarınızda yumuşak üslüpla kasa önerirken, ne oldu da konu dışında sert üslubla kışkırtmaya başladınız?

Benim orada dediğim, en fazla kaos çıkartan üye olmanızdı. Her konuya girdiğiniz anda kilit yiyor ve sert üslup ile konuşuyorsunuz. Eski mesajlarınızda yumuşak üslüpla kasa önerirken, ne oldu da konu dışında sert üslubla kışkırtmaya başladınız?
Küçük bir misyonum vardı ve başarılı oldu, görevim bitti.

Benim orada dediğim, en fazla kaos çıkartan üye olmanızdı. Her konuya girdiğiniz anda kilit yiyor ve sert üslup ile konuşuyorsunuz.
Moderatörlerden kaynaklanıyor bu da. Bir üye aynı kışkırtmaları, kaosları 3. defa yapıyorsa 3. cezası 1 hafta ya da 1 ay olmaz. 6 ay olur, 1 yıl olur...

Ortada bilerek yapılan bir şey var ve yazım yanlışı gibi küçük hatalar değil. Moderatörler umursamıyorsa da üye açığı kullanmaya devam ederek misyonunu sürdürür :)

Bir filmde çok güzel bir söz vardı ama hangisiydi hatırlamıyorum, şöyle diyordu: Suç, toplumun aşırı anlayış göstermesi yüzünden çoğalıp yayılmıştır.

İyi niyetli insanlar merhametli olurlar, merhamet ise yapılanın bedelini ödetmeden kişilerin affedilmesine neden olur. Şöyle bir sorun var; senin karşındaki senin gibi biri değil. Yaptığı şeyin bedelini ödetmediysen, merhamet ve vicdan kavramlarından uzak olan bir karakter hiçbir bedel ödemeyeceğini bildiği halde ilk fırsatta aynı şeyi neden yapmasın? Adalet dediğin şey merhametli olmaz. Suç işleyen birine hoşgörü gösterilmez, kötülüğe de aynı düzeyde karşılık verilir. Birine yaptığı şeyin bedelini ödetmenin en direkt yolu da aynı şeyi ona yapmaktan geçiyor.
Batman beghings 2005.

Jira ve Sylveon sağ olsunlar, sayelerinde ben pek göze batmıyorum. 🤣 🤣 🤣 Sinsi olmanın güzel tarafı işte, bazen göstere göstere yapmayınca gözden kaçıyor. :D

Neden konu dışı kategorisinde her konuda kaos var? Herkes birbirine giriyor, herkes birbirine doğrudan hakaret etmese de dolaylı yoldan hakaret ediyor veya düzgün ve mantıklı ilerleyen bir konunun sonu hep kavga?
Sidik yarıştırmak en sevilen özelliğimiz. İlla dik kafalılık edeceğiz, illa atılan kaynakları, gösterilen bilgi ve deneyimi hiçe sayacağız.

Yoksa keyifli olmuyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı