Konu dışı kategorisindeki kaos meraklıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin kadar boş zamanım yok o yüzden kullanmıyorum.
Konu dışı mesajları mesaj sayısından silindiğinde 170 mesajım silindi sadece, 11.926 mesajım var şu an. Demek ki boş işler müdürü değilim düşündüğünüz gibi. Düşündüğün gibi birisi olsaydım 100 mesajım kalırdı. Forumda fazla takılan herkes boş olmuyor.

Konu dışı mesajları mesaj sayısından silindiğinde 170 mesajım silindi sadece, 11.926 mesajım var şu an. Demek ki boş işler müdürü değilim düşündüğünüz gibi. Düşündüğün gibi birisi olsaydım 100 mesajım kalırdı.

Hocam bakın madem gece vakti moderatörler ilgilenmiyor bu konu da uzamasın yoksa bizim konumuzdaki gibi kavga çıkıyor kalp kırmanın manası yok.

Hocam bakın madem gece vakti moderatörler ilgilenmiyor bu konu da uzamasın yoksa bizim konumuzdaki gibi kavga çıkıyor kalp kırmanın manası yok.
Seviyeli tartışıldığı sürece sorun yok. O konu seviyesiz tartışmalar içeriyordu.

Hocam o konuyu bir okusanız. Bir anda savaş çıktı bildiğin. Ben ses çıkarmadım ama hepsini okudum. Kafam patladı bildiğin. Konu sahibi de bu tip tartışmalardan bahsediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı