"Konu Dışı" kategorisini en çok kullanan kişi kim?

Konu dışı mesajları silindiği zaman en çok nasibini alanlar olabilir.

@Vorplody konu dışı mesajlar sayacı etkilemiyor ve beğeni sayısı kaldırıldı ama konunun saçma olduğunu değiştirmiyor tabii ki.
Hocam sanki sende 40.000 mesaj vardı da mesajlar silinince 20.000'e düşmüşsün gibi hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzelt.

Hocam sanki sende 40.000 mesaj vardı da mesajlar silinince 20.000'e düşmüşsün gibi hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzelt.
40.000 mi? Siz en iyisi bir göz muayenesi olun.

En son 22.000-23.000 arası bir şey olması lazım küçük bir arınma yaşadım.

Konu dışı mesajları silindiği zaman en çok nasibini alanlar olabilir.

@Vorplody konu dışı mesajlar sayacı etkilemiyor ve beğeni sayısı kaldırıldı ama konunun saçma olduğunu değiştirmiyor tabii ki.
Teşekkürler bilgilendirme için. Forumdan ne kadar soğuduğum ve uzaklaştığım anlaşılıyodur sanırım. Artık o kadar çok görmeye başladım ki bu tarz tipleri foruma girsem bile gözüme çarpan bişey olunca cevap yazıp çıkıyorum. Bilgisi yeterli olmayan insanlar buraya yardım almak için konu açıyolar altına gelen yorumları okuyunca sinir krizi geçiriyorum. Adamın bahsettiği konu hariç her şeyden bahsedilmiş, dalga geçilmiş, gülme emojileri atılmış vs vs. Umarım bu kitle bir şekilde normale döner. Yeni kurallar mı gelir ne olur bilemiyorum ama bir düzen getirilmesi şart bence.

Bir aralar @Asosyal Necmi vardı. Uzun bir ceza aldığı için yok. Yoksa, hiç kimseye bırakmazdı.

Geri
Yukarı