"Konu Dışı" kategorisini en çok kullanan kişi kim?

Bazı kullanıcıların yorumlarını okuyup katıldığı konulara mesaj yazmak dışında devamlı bir kullanımım yok. Bu kullanıcıların da aktifliği, konuya katılımı azaltması doğrudan benim de aktifliğimi azalttı galiba 😅 Yani, çok beklediğiniz Konu Dışı Prensi ben değilim.

Hepiniz olayı yanlış anlamışsınız. Ben bu konuyu bir şeyi yargılamak vs. için açmadım sadece sizin de gözünüze çarpan birisi var mı diye açtım.

@Sylveon 😳 Sanki bi' 4 haneli mesaj düşmüş gibisin.
1612876073282.png

😳

Çoğu kişinin konu dışı bölümünde yazdığı mesajları boş olarak değerlendirmesini garip buluyorum.

İroni yaptım ben orada ya. :D Boş değil tabii ki. Konu dışı diyoruz ama çeşit çeşit konu var aslında burada.

Hepiniz olayı yanlış anlamışsınız. Ben bu konuyu bir şeyi yargılamak vs. için açmadım sadece sizin de gözünüze çarpan birisi var mı diye açtım.
Moderatör'ün de yanlış anlamanızda büyük etkisi var. Konu başlığı (Sizce "Konu Dışı" kategorisini en çok kullanan kim?) idi ama değiştirildiği için yanlış anlaşılma arttı.

Çoğu kişinin konu dışı bölümünde yazdığı mesajları boş olarak değerlendirmesini garip buluyorum.
Büyük bir kısmı boş, kategorize edebilme imkanımız olursa bunu söyleyebiliriz bence.
Neden garipsiyorsunuz peki?

Geri
Yukarı