Konu dışına yazılan mesajlar

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, aklıma bir soru takıldı. Konu dışında bulunan bir konuya yazdığımız zaman mesaj sayımıza ekleniyor mu? Yıllar önce bulunduğum bir forumda eklenmiyor diye hatırlıyordum, bu da yararlı konulara ne kadar yazmış olduğumuzu gösteriyordu. Burada durum nasıl?

Ekleniyor diye biliyorum fakat şahsi fikrim eklenilmemesi gerektiği.
Bende bu şekilde düşünüyorum açıkçası.
Konu dışında yararlı konular da olabiliyor. Bu yüzden eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Evet olabiliyor ama teknoloji ile ilgili olmayan konular oluyor genelde. Forumun ana fikri teknoloji olduğunu düşünürsek eklenmemesi daha güzel olabilir.

Yararlı? Sevgilimin nasıl eline tutacağına tavsiye vermek mi?
Technopat Sosyalde profil sayfasına giremeyen birisi konuyu "Konu Dışı"na açmıştı. Tarayıcı çerezlerini silmesini söyledim ve sorunu düzeldi.(Konu dışı kategorisinde olduğu için "En iyi cevap." alamamıştım ama sorun değil.)

Keşke konuların içeriğinin ayrımı otomatik yapılabilse. Arada yararlılar oluyor ama çoğu eğlence amaçlı veya boş konular. Moderatörlerin onaylaması sırasında bir buton eklense çok iyi olur. Konunun içeriği yararlı bir şeyse o butona tıklar ve mesajlar sayılır.

Şahsen Konu dışı kategorisi için, bağlantıda söylediklerim yapılırsa baya rahatlayacağımızı düşünüyorum.
Ben de katılmıyor değilim. Ama gerçekten mesaj kasmak için açılan, aşırı boş konular var.

Geri
Yukarı