Konu: Elbisenin Rengi (?)

Yahu ben ilk baktığımda da şimdi de aynı renk görüyorum. Siyah ve mavi. Bende bir sorun mu var herkes sonradan bakınca farklı görüyor. :D

İlk gördüğümde mavi - siyah görmüştüm. Sonra beyaz - altın rengi görmeye başladım. Az önce internette gezerken yine gördüm ve yine aynı renkti. Fakat biraz aşağıda yine aynısını gördüm ve o mavi - siyah gözüktü gözüme. Ben de acaba farklı fotoğraf mı diye yukarı baktığımda beyaz - altın rengi elbiseyi mavi - siyah gördüm. Daha sonra eskiden beyaz - altın rengi gördüğüm diğer fotoğraflara baktım onlar da siyah - mavi gözüküyor. Anlamadım gitti. Cidden açıklaması nedir merak ediyorum. :D

Fotoğrafı bilgisayara indirip, paint ile beraber açıp, renk seçici ile farklı gördüğünüz alandaki rengi seçin. Ülkenin birbirine girmesine gerek yok :D
TN panellerde farklı açılardan mavi-siyah olabiliyor. IPS panellerde her açıdan beyaz-altın sarı.

Artık son veriyorum.:LOL:(y):D

Dosya Ekleri

• 10603241_926472850706814_3925380268136955007_n.jpg
    10603241_926472850706814_3925380268136955007_n.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 239
Olay aslında fotoğrafa ne kadar uzaklıkta baktığınızla ilgili. Bakma mesafesi uzatılınca beyazımsı yerler maviye sarıyı andıran yerler farklı tonlara giriyor. Ya da bana göre öyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı