Konu içerisinde sadece raporlanan mesajların düzeltilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam durumunuzu anlıyorum da benim bahsettiğim şey rapor ettiğim mesajın düzeltilmesi sadece.
O konuya girdin mi baştan sonra denetim yapılması gerekiyor. Sadece rapor ettiğim iki mesaj düzeltilmiş. Bu işin önceliği veya sonrası yok. Konu açmak neyse raporla ilgilenmek de o. Gereksiz bir iş yok yani onu demek istiyorum.
Sebebini söyledim işte. Moderatörler bu işten para kazandığı için değil bu işi yapmak istedikleri için veya platformun gelişmesine yardımcı olmak için yapıyorlar. Normal bir işte çalışma saatleri içerisinde kafanı kaldırıp sağa sola bakabiliyorken burada 1 dakika elini veya gözünü ayırsan onlarca mesaj ve rapor birikiyor. Bu sebeple moderatör arkadaşlar rapor edilen mesajlarla ve açılan konuları düzeltmeye odaklanabiliyor. Sonuç olarak burada olay konu açacak arkadaşın aciliyeti var ise hızlıca konuyu onaylamak ve rapor edilen mesajın incelenerek gereğinin yapılması. Yoksa dediğiniz doğru, konudaki tüm mesajların incelenmesi gerekiyor, bunun yerine diğer işlerin aksamaması bence daha önemli.

Bakın mesela. Dün rapor ettim iki mesaj altındaki mesajı ama linkini verdiğim düzeltilmemiş.

Sebebini söyledim işte. Moderatörler bu işten para kazandığı için değil bu işi yapmak istedikleri için veya platformun gelişmesine yardımcı olmak için yapıyorlar.
Moderatörlük gönüllülük işidir ama gönüllülük işi olması işin doğru yapıldığı anlamına gelmez. Ayrımını yapın lütfen.

Ayrıca ben de 2 kere modluk yaptım, lütfen cevap verecekseniz de bir şeyleri öğretme tarzında mesaj yazmayın.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı