Konu kilidinin açılıp açılmayacağı problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar.
Benim aklıma takılan bir soru var da Moderasyon Ekibi cevaplarsa gerçekten sevinirim. Aklımdaki soru işareti de gitmiş olur.
Ben iftara kadar sohbet isimli konu açmıştım. Maksat o konuda sohbet etmekti, konu amacına da ulaşmıştı. Hatta o gün bir moderatöre de sormuştum, konunuzu kilitleyip ertesi gün tekrar açabiliriz demişti. Burada bir sıkıntı yok.

Bugün konu kilidini açtırmak istedim. Konuyu raporladım. Bekliyorum, bekliyorum konu kilidinin açıldığı yok. Tekrar raporlayım dedim, en sonunda herhalde bu tarz konuların yasaklandığını düşündüm. Raporda öyle belirterek tekrar rapor gönderdim. Böyle bir dönüş aldım:

Geri dönüş raporu.png

Maksat aynı konudan birden fazla açmaktan ziyade, tek konu altında toplayarak Ramazan sonuna kadar konuyu devam ettirmek istemiştim. Ancak böyle bir dönüş almak açıkçası kırdı diyebilirim. Benim aklıma takılan soru şudur:
Bu dönüşü neden aynı konuyu 2-3 kez raporladıktan sonra alıyorum? Yöneticilere ulaşabilmenin en kolay yolu raporlama sistemi değil mi? Neden hakkım olan dönüşü alamıyorum? Bu tarz konu açmak istemezdim ancak sitede özel mesaj olmadığı için özel mesaj yoluyla soramıyorum. Kaldı ki tek seferde cevabını alabilsem aynı konuyu 2-3 kez rapor etmem zaten.
Konu kilitlenmezse de sevinirim. @Emre C

İftar, sahur konuları bir moderatörün denetimi altında olmazsa onaylanmayabilir, kilidi açılmayabilir.

Öncelikle cevabın için teşekkürler. Benim aklıma takılan kısım şu "Bu dönüşü neden aynı konuyu 2-3 kez raporladıktan sonra alıyorum? Yöneticilere ulaşabilmenin en kolay yolu raporlama sistemi değil mi? Neden hakkım olan dönüşü alamıyorum? Bu tarz konu açmak istemezdim ancak sitede özel mesaj olmadığı için özel mesaj yoluyla soramıyorum. Kaldı ki tek seferde cevabını alabilsem aynı konuyu 2-3 kez rapor etmem zaten." Bu dediğiniz şeyi ilk kez sizden duydum. Rapor yoluyla belirtilmesi gerekmiyor muydu? Rapor yoluyla sormuştum çünkü.

Rapor yoluyla belirtilseydi daha iyi olurdu, o kısımda bir hatamız olmuş maalesef.
Önemli değil efendim. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir, gereken cevabı aldım. Sağ olun tekrardan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı