Çözüldü Konuda bahsi geçen program virüslü müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

crinamal7

Hectopat
Arkadaşlar, bu programda keylog, RAT gibi herhangi bir bilgisayar izleme kod var mı? Bilen biri yazsın. Direkt VirusTotal'dan bakıp yazmayın.

http://https: //cdn.discordapp.com/attachments/832164197260591124/834401115855650816/Flixy.exe

Çözüm
Zararlı bir yazılım.
Malwarebytes sonucu.png
SharedScreenshot.jpg

İndirmeye bile kalkmayın. Bu tarz linklerin paylaşılmasına izin verilmemesi gerekiyor. Koruması olmayan biri bu linke basarsa veri güvenliği için hiç iyi şeyler olmayabilir. Bağlantıdaki köprüleme kalkarsa iyi olur.

Arkadaşlar, bu programda keylog, RAT gibi herhangi bir bilgisayar izleme kod var mı? Bilen biri yazsın. Direkt VirusTotal'dan bakıp yazmayın.

Şimdi daha iyi oldu. Şahıs tarafından hazırlan .exe (executable) uzantısı, tam DOS bulaştırmalık. (Linux'un gözünü seveyim.)
Bir de böyle zararlı yazılım indirme linki atmak yasak değil mi?
Bence merakınıza yenik düşmeniz dışında bir risk yok.😅

Arkadaşımız sürpriz bozana eklemiş, koruması olmayan indirmesin.
1 - Konu ilk açıldıgında süprizbozan yoktu.
2 - Köprülü linkin bozulması için raporlayan benim.
3 - Linkin ve dosyanın güvenli olmadığını attığım SS'de gösterdim. Mesaj içine rapor da yazdığım gibi bu tarz linklerde köprüleme işleminin bilmeyen kullanıcılar için sorun teşkil edeceğini bildiğimden uyarımı yaptım.

Sırf mesaj yazmak için bir şeyler yazmayın. Burası bir teknoloji forumu herkes herşeyi bilecek diye bir şey yok. Gerekli noktalarda forum üyeleri ya şöyle olsa daha iyi olur diye çözüm sunacak ki bu forum daha iyi ve kusursuz bir hale gelebilsin.

1 - Konu ilk açıldıgında süprizbozan yoktu.
2 - Köprülü linkin bozulması için raporlayan benim.
3 - Linkin ve dosyanın güvenli olmadığını attığım SS'de gösterdim. Mesaj içine rapor da yazdığım gibi bu tarz linklerde köprüleme işleminin bilmeyen kullanıcılar için sorun teşkil edeceğini bildiğimden uyarımı yaptım.

Sırf mesaj yazmak için bir şeyler yazmayın. Burası bir teknoloji forumu herkes herşeyi bilecek diye bir şey yok. Gerekli noktalarda forum üyeleri ya şöyle olsa daha iyi olur diye çözüm sunacak ki bu forum daha iyi ve kusursuz bir hale gelebilsin.
Doğrudan erişim konusunda haklısınız ayrıca linkin açık hale getirilmesini sağladığınız için de teşekkürler.

1 - konu ilk açıldıgında sürprizbozan yoktu.
2 - köprülü linkin bozulması için raporlayan benim.
3 - linkin ve dosyanın güvenli olmadığını attığım SS'de gösterdim. Mesaj içine rapor da yazdığım gibi bu tarz linklerde köprüleme işleminin bilmeyen kullanıcılar için sorun teşkil edeceğini bildiğimden uyarımı yaptım.

Sırf mesaj yazmak için bir şeyler yazmayın. Burası bir teknoloji forumu herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok. Gerekli noktalarda forum üyeleri ya şöyle olsa daha iyi olur diye çözüm sunacak ki bu forum daha iyi ve kusursuz bir hale gelebilsin.

Ben her şeyi biliyorum diye bir şey demedim! Ben buraya olan bilgimi arttırmak için geldim! Her şeyi biliyorum dediğimi de hatırlamıyorum açıkçası. Sırf yazı yazmak için de yazmıyorum. Teknoloji forumu olduğunu herkes biliyor hatırlatmana gerek yok. Konu ilk açıldığında sürprizbozan yoksa bana değil ks söylemen gerek. Ben baktığımda vardı ona göre yazdım. Burada suçlu ben olmuyorum. Tamam doğrudan erişim konusunda haklısınız ama sadece bana kızmanız doğru değil. Çünkü sürprizbozanı görüp yazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı