Konular nasıl yetiştirilir?

memirm

Decapat
Daha fazla  
Bu fotoğraftaki konuları nasıl yetiştirebilirim, sizce yetişir mi? Belli bir temelim var 100K yapmak istiyorum. Erasmus'a gittiğim için 2 ay boşladım. Sizce yetişir mi?

2. dereceden denklemler, eşitsizlikler ve parabol da zorlanıyorum hani bilsem de yapmak istemiyorum, nefret ediyorum bu konulardan öneriniz var mı bu konular için tek kaynak yeterli mi?

Ayrıca biyoloji hiç sevmiyorum öneriniz var mı?

IMG_20240322_000149.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fotoğraftaki konuları nasıl yetiştirebilirim, sizce yetişir mi? Belli bir temelim var 100k yapmak istiyorum. Erasmus'a gittiğim için 2 ay boşladım. Sizce yetişir mi?

2. dereceden denklemler, eşitsizlikler ve parabol da zorlanıyorum hani bilsem de yapmak istemiyorum, nefret ediyorum bu konulardan öneriniz var mı bu konular için tek kaynak yeterli mi?

Ayrıca biyoloji hiç sevmiyorum öneriniz var mı?

Eki Görüntüle 2147038

Yetişirde yetiştirdikten sonra senin beyin hala katı halde kalır mı bilemem.

Ya bilmiyorum MSÜ de çok yığılma oldu, AYT'ye yükleneceğim yoksa kurtarmaz. Biyoloji için öneriniz var mı 6 7 net gelse yeter.

Biyoloji bende fazla sevmiyorum çoğu ezber ama bazı kanallar var çok iyi internetten araştırabilirsin hatırlamıyorum ismini. Benim de pek önerecek bir yöntemim yok maalesef.

Matematikte fonksiyonları hiçbilmiyorsan çok zor ancak bir temelin varsa fen kısmını sağlam planlamayla olur matıda konu dinleyerek değil %80'i soru çözmek ile hallolur. Kimya için görkem şahin, fizikle barış fizik için biyoloji fumdamental iyi gibi bunlardan ben AYT kampı izleyerek halletmiştim çok kısa bir sürede. Normal konu videoları çok uzun olduğundan yapmıştım gayet de güzel iş yapıyor.

Matematikte fonksiyonları hiçbilmiyorsan çok zor ancak bir temelin varsa fen kısmını sağlam planlamayla olur matıda konu dinleyerek değil %80'i soru çözmek ile hallolur. Kimya için görkem şahin, fizikle barış fizik için biyoloji fumdamental iyi gibi bunlardan ben AYT kampı izleyerek halletmiştim çok kısa bir sürede. Normal konu videoları çok uzun olduğundan yapmıştım gayet de güzel iş yapıyor.

Fonksiyonları daha önceden iyi halletmiştim. Bakalım başlayacağım, bir de bu görkem şahinin kamp ı çok uzun değil mi?

Geri
Yukarı