Konular neden onaylanmıyor?

Benim konu açmam yasak mı? Konular yazım yanlışı içermezse daha çabuk onaylanır. Yazım yanlışı yaptığınız anda moderatörler konudaki yazımlarınızı düzeltiyor bu da haliyle zaman kaybına neden oluyor.
Yasak değil, mod bey öyle yazınca ben de böyle yazdım. Konunun bu kadar büyümemesi gerekirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatörler gerçek insanlardır. Bu insanların da bir hayatları vardır. Sadece siz konu açmıyorsunuz. Yazım yanlışları, konunun onaylanma sürecini uzatmaktadır vesaire. Hiç bir zaman "Konularım neden onaylanmıyor? Siz ne işe yarıyorsunuz, kardeşim biraz acele edin." gibi saçma sapan konular da açılmamalı, konuşulmamalı. Çok kolay sanıyorsunuz sanırım yönetimi.

Önceki konuyu neden kirletiyorsunuz ki? Tabi ayrı olacak.

Benim konu açmam yasak mı? Konular yazım yanlışı içermezse daha çabuk onaylanır. Yazım yanlışı yaptığınız anda moderatörler konudaki yazımlarınızı düzeltiyor bu da haliyle zaman kaybına neden oluyor.

Konumun onaylanması için 45 dakika bekledim. Onaylandıktan sonra 1-2 harften başka bir şey değiştirilmedi. Yani yazım yanlışı ile alakası yok. Bu iyi bir şey değil, evet. Ancak bunun için ayrı bir konu açmak istemedim. Yine binlerce mesajı olan kişiler haklı/haksız moderatörleri destekleyip duracaktı çünkü. Bu konuda da arkadaşın yazdığını görünce doğru olduğunu söyledim. Kirletmek ne alaka? Zaten moderatör arkadaş konuları ayırmış, böyle yapmasını da tebrik ettim.

Yine binlerce mesajı olan kişiler haklı/haksız moderatörleri destekleyip duracaktı çünkü.
Saçmalama birader bunun mesaj sayısı ile ne alakası var ya? Kimseyi desteklediğim falan yok, biraz moderatörlerin durumundan anlayın, empati kurun. Bu sitede kimseye karşı bir kayırma yok, en fazla ceza alanların başında da ben geliyorum.

Mesajı ben taşıdım çünkü konu ile alakasız bir durumdaydı. Hem mesajınız, hem cevabım.

Kaldıki hatalar arttıkça, onaylanma süresi de artıyor. Bu da konuların birikmesine yol açıyor.

Ama hala daha mesajınızdan dediğiniz gibi bir anlam çıkaramadım.

Amacım sizi küçük düşürmek ya da rencide etmek değil, yanlış anlamayın.

Alaycı bir tavırda değildim, ciddi anlamda tebrik ettim. Yaptıkları çok mantıklı bir şey. Siz anlamak istediğiniz gibi anladınız sanırım.
Ben anlamak istediğim gibi neden anlıyayım?
Sonuçta ortada bir mesaj var ve ben sizin gerçek amacınızı bilemem ki.

Ayrıca alaycı gibi dedim direkt alaycı demedim orada da yanlış bir anlama var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı