Konular neden onaylanmıyor?

Kirletmek ne alaka? Zaten moderatör arkadaş konuları ayırmış, böyle yapmasını da tebrik ettim.
Zekasına hayran olarak tebrik ettiniz galiba, şimdi adamın konusu bilim ile ilgili sen gidip konunun altına alakasız bir şey yazarak o konuyu farklı bir yere çekmiş olur ve kirletmiş olursun.

Bu bir prosedürdür. Konuların kirlenmemesi için.

İyi bir yöntem gerçekten. Tebrikler.

Saçmala birader bunun mesaj sayısı ile ne alakası var ya? Kimseyi desteklediğim falan yok, biraz moderatörlerin durumundan anlayın, empati kurun. Bu sitede kimseye karşı bir kayırma yok, en fazla ceza alanların başında da ben geliyorum.

Sadece benimde konumun geciktiğini belirttim. Onun dışında moderatörleri tebrik ettim. Ancak gelen cevaplara bakacak olursak;
- Tabii ki ayrılacak arkadaşın konusunu kirletiyorsunuz. (Arkadaşın dediğini doğrulamak kirletmek mi oluyor?)
- Alaycı gibi bir tavırla yazılmış. (Dediğim gibi, o mesajı ciddi anlamda yazmıştım.)
- Konunuzda ki yazım yanlışları onaylamayı erteliyor. (Açtığım konu da 1-2 harf değiştirilip, fotoğraflarım tam ekran yapıldı, başka bir yazım yanlışı yoktu.)

2.5 saattir kalkmadan sosyale bakıyorum, neyden bahsediyorsunuz?

Açtığınız 4 konudan yazım yanlışı olmayan bir tane bile yok...
Yoğunluktan, stresten antin kuntin iş çıkarıyorsunuz bazen. Konu başlıklarındaki yazım yanlışlarını, açılan konulardaki yanlışları report etmekten bıkar hale geliyoruz.

@SideWinder

Bundan birkac sene önce (baska bir forumda) ben de saatlerce oturur onlarca konu ve mesaji düzenlerdim. Bir süre sonra insana bikkinlik veriyor gercekten. O isminin altindaki Süper Moderatör ibaresi her ne kadar cafcafli görünse de bir o kadar da yük bindiriyor insana.

Yönetici olmak disaridan bakinca cok cekici geliyor ama, oldugun zaman olayin farkina variyorsun kisacasi :D

Sana kolayliklar diliyorum.

Yoğunluktan, stresten antin kuntin iş çıkarıyorsunuz bazen.

Arada hatalar olabiliyor ve emin olun bunlar bizi de üzüyor. Fakat moderasyon ve kullanıcı dayanışmasıyla çözülebilir diye düşünüyorum.

Konu başlıklarındaki yazım yanlışlarını, açılan konulardaki yanlışları report etmekten bıkar hale geliyoruz.

Sizleri yorduğumuz için kusura bakmayın. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı