Konulara alakasız cevap verenler

ALPHA_WOLF

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar her seferinde görüyorum ya da başıma geliyor mesela bir bütçe söylüyoruz. 2 ürün arasında kalıyoruz adam çıkıyor ben bunu kullanıyorum şu kadar para ekle ve bunu al diyor konuda bir bütçe var ve alakasız bir şekilde cevaplar veriliyor ya da herhangi bir konuda konuyla bağımsız cevaplar veriliyor. Bu da konuyu hayli meşgul ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gereksiz mesajın da bir kıstası olmalı.

Mesela ben bazen bir öneri verip sonra mizah yapabiliyorum konu içinde diğer arkadaşlarla.

Tabii mizah yapıyorum dediysem öyle konuyu meşgul edecek kadar değil mesela Rampage monitör mü önerildi?

Övmek için paketi iyiydi şöyleydi böyleydi denilince.
Cevap olarak paketi iyidir hem ürünü hem müşteriyi paketlemişlerdir şeklinde cevap veriyorum mesela.

Arkadaşlar her seferinde görüyorum ya da başıma geliyor mesela bir bütçe söylüyoruz. 2 ürün arasında kalıyoruz adam çıkıyor ben bunu kullanıyorum şu kadar para ekle ve bunu al diyor konuda bir bütçe var ve alakasız bir şekilde cevaplar veriliyor ya da herhangi bir konuda konuyla bağımsız cevaplar veriliyor. Bu da konuyu hayli meşgul ediyor.
Hak veriyorum hocam size. Ama hangi birini raporlayacağız ki. Mecbur görmezden geliyoruz.

Geri
Yukarı