Konulara Gelen Alakasız Cevaplar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece başlığı okuyup cevap yazanlar da var. Geçen bir konuda gördüm. Başlık "Bilgisayar kapanıyor" gibi bir şeydi. Ailesi bilgisayarı yasaklıyormuş işte. Birinin cevabı ise "Termal macundan kaynaklanabilir. Yenilediniz mi?". Konuyu okumasını söylediğimizde ise neyden kaynaklanıyormuş o zaman bilgisayar kapanması yazıyor.

Burası Technopat alışmanız gerek.
Bir noktada da ırkçılık var bu da bir gerçek.

Hocam yanlış anlamayın, bu da konu ile alakasız bir mesaj. Arkadaş sadece arapları örnek vermiş.

Asıl sorun herkesin saçma cevaplar vermesi.

Hocam konu ile alakasız bir mesaj olduğunun farkındayım ama tümden alakasız bir cevap vermedim

Araplar konusunda gayet de konu ile bağlantılı bir cevap verdiğimi düşünüyorum
Onun dışında başka bir konu da cevap hakkı doğmayan bir meseleye değindim burada.

Sizde bence "Araplar havalı mı?" gibi saçma bir konu açmamalıydınız diye düşünüyorum.
Forumda herkes istediği konuyu açıp sormakta özgür, gereksiz veya saçma bir konu olsaydı moderatörler açılmasına izin vermezlerdi. Ayrıca istemezsen o konuya girmeyebilirsin, bu konuya da girip cevap yazmayabilirdin zorunlu değilsin özgürsün bu konuda. Özgür olduğum bir konuda sizin düşünceleriniz beni etkilemez. Konu sahibi ne sorduysa ona cevap verin, saçma sapan cevaplar yazmayın.

Forumda herkes istediği konuyu açıp sormakta özgür, gereksiz veya saçma bir konu olsaydı moderatörler açılmasına izin vermezlerdi. Ayrıca istemezsen o konuya girmeyebilirsin, bu konuya da girip cevap yazmayabilirdin zorunlu değilsin özgürsün bu konuda. Özgür olduğum bir konuda sizin düşünceleriniz beni etkilemez. Konu sahibi ne sorduysa ona cevap verin, saçma sapan cevaplar yazmayın.

O zaman alacağın cevaplara müdahale edemezsin. Konuna gelen cevaplar eğer forum kuralları gereği uygun değilse zaten ceza verirler merak etme sen sormadan önce.

Linc yiyecegini bile bile o tarz bir konu aciyorsun bir de ustune gelen cevaplardan sikayetci olup yakiniyorsun, cidden garip. Sonraki actigin konu ise cok daha garip "Arap erkegi mi, Hint erkegi mi?". Bu tarz bir konuya ne cevap vermemizi isterdiyiniz beyefendi?

Ben oynadığım bir oyunda arabanın kokpitini nasıl fotoğraflar ile yapmışlar diye soruyorum adam bana kokpit moduna nasıl geçilirin cevabını veriyor. 😀

Konu sizin özel mülkünüz değil. Bir üye kurallara uyduğu sürece istediği gibi cevap verebilir.
Diyelim ki bilgisayarınız bozuldu ve içinizde bir korku var. Forum açıyorsunuz çözümü olduğundan eminsiniz ama bilmiyorsunuz, forumda size çözüm bulmak yerine çöpe at, at gitsin, önemsiz gibi şeyler görsen sinirlenmez misin? Üyelerin iyiliği için konuya cevabı yazmak önemlidir.
Aynen çok havalidir çünkü paraları var.
Bir alakasız mesaj daha.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı